Miss Ukrainy i Miss Rosji

i

Autor: Instagram.com/crystal.viktoria; Instagram.com/anna__linnikova Viktoria Apanasenko i Anna Linnikova - reprezentantki Ukrainy i Rosji na Miss Universe.

Miss Universe 2023 - reprezentantki Ukrainy i Rosji zawalczą o koronę. Internauci oburzeni decyzją

2023-01-06 11:18

Miss Universe to tytuł, który już wkrótce trafi do nowej piękności. W nocy z 14 na 15 stycznia 2023 odbędzie się gala, podczas której aktualnie panująca Harnaaz Sandhu z Indii przekaże koronę. Wśród kandydatek znalazły się reprezentantki Ukrainy i... Rosji! Wielu internautów nie rozumie, czemu miss tego drugiego kraju została dopuszczona do udziału.

Miss Universe - ten prestiżowy tytuł już w styczniu trafi do nowej zwyciężczyni. Dużo mówi się o Miss Ukrainy. Viktoria Apanasenko to 28-letnia modelka, która od czasu wybuchu wojny w jej kraju aktywnie angażuje się w pomoc dla pokrzywdzonych i potrzebujących. Publicznie potępia też działania Rosji i nazwała ten kraj "diabłem". Na konkursie Miss Universe spotka się jednak z Anną Linnikova, aktualną Miss Rosji. Reprezentantka tego kraju zapytana, co powie Miss Ukrainy, postanowiła nie udzielić odpowiedzi. Wielu internautów jest oburzona faktem, że modelka w ogóle została dopuszczona do konkursu. "Absolutnie odrażające. Jej kraj zabija tysiące ludzi, a ona zachowuje się, jakby nic się nie działo" - czytamy na Instagramie. Są także osoby, które bronią jej udziału mówiąc, że należy oddzielić politykę od urody, a Anna jest naprawdę piękną kobietą.

Aleksandra Klepaczka - wszystko, co musisz wiedzieć o reprezentantce Polski na Miss Universe 2023

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Viktoria Apanasenko - kim jest Miss Ukrainy?

Viktoria Apanasenko uzyskała tytuł magistra na Kijowskim Uniwersytecie Narodowym im. Tarasa Szewczenki i od sześciu lat bada temat przemocy domowej. Współpracuje z ONZ w sprawach wsparcia dla Ukrainy i pracuje przy ich projekcie Mental Help, który zapewnia bezpłatną, profesjonalną pomoc psychologiczną ofiarom wojny na Ukrainie.

Karolina Bielawska wypełnia obowiązki Miss World. Uzbierała pokaźną sumę pieniędzy na pomoc Ukrainie

Anna Linnikova - kim jest Miss Rosji?

Anna Linnikova kocha literaturę i sztukę. Lubi uczyć się od najmądrzejszych i najbardziej wykształconych. Rozwija także własną markę odzieżową. Jest profesjonalną modelką od 16. roku życia i ma za sobą kilka udanych kontraktów na całym świecie. Regularnie uprawia jogę i stretching. Angażuje się w projekty charytatywne związane z poprawą i utrzymaniem środowiska w Rosji, a także pomaga schroniskom dla zwierząt.

Sonda
Czy Miss Rosji powinna być dopuszczona do udziału w Miss Universe?