Miss Supranational 2019 - transmisja online i w TV. Kiedy i o której oglądać relację z konkursu?

2019-11-25 13:00
Kamila Świerc
Autor: Mateusz Jagielski/East News

W tym roku wybory Miss Supranational organizowane są już po raz 11! Konkurs ten odbywa się co roku w naszym kraju - wyjątkiem był jedynie 2013, gdy organizatorem została Białoruś, z której pochodziła zwyciężczyni Miss Supranational w 2012. Początkowo wydarzenie odbywało się we wrześniu lub pod koniec sierpnia, jednak od 2014 roku ma miejsce pod koniec roku, na początku grudnia. 2019 pod tym względem nie będzie wyjątkiem.

Miss Supranational 2019 - transmisja online i w TV. Kiedy i o której oglądać relację z konkursu? O tytuł Miss Supranational w tym roku będzie walczyć 78 kandydatek - Polskę reprezentuje 20-letnia Kamila Świerc z Opola, która w 2017 roku wygrała konkurs Miss Polski. Jak dotąd Polce tylko raz udało się zdobyć tytuł Miss Supranational - w 2011 roku otrzymała go Monika Lewczuk. 

Miss Supranational 2019 - transmisja w TV. Kiedy i o której oglądać?

Konkurs odbędzie się 6 grudnia w Katowicach. Podobnie jak rok temu transmitować będzie go Polsat, a gala rozpocznie się o godzinie 16:15. Tegoroczne wybory Miss Supranational są w Polsce organizowane w ramach Festiwalu Piękna. Dzień później odbędą się wybory Mister Supranational 2019, a 8 grudnia wybory Miss Polski 2019.

Miss Supranational 2019 - transmisja online. Gdzie oglądać w internecie?

Konkurs Miss Supranational powinien być też transmitowany online na oficjalnym kanale na YouTubie organizatora. Rok temu konkurs można było oglądać także na stronie ipla.tv.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE