Kevin sam w domu

i

Autor: 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/East News

Kevin sam w domu 2019 - kiedy i o której w Polsacie świąteczna komedia?

2019-12-24 14:20

Chyba nie ma w Polsce osoby, która wyobrażałaby sobie Boże Narodzenie bez Kevina. Można bez żadnych wątpliwości powiedzieć, że zarówno pierwsza, jak i druga część tej świątecznej komedii należą w naszym kraju do bożonarodzeniowej tradycji. Kilka lat temu Polsat zdecydował, że widzowie mają przesyt Kevinem i postanowił zrezygnować z emisji filmu. Nie spotkało się to jednak z dobrym przyjęciem, a fani produkcji napisali do stacji petycję.

Kevin sam w domu 2019 - Polsat. Kiedy w telewizji? Jeśli od zeszłorocznych Świąt nie możecie doczekać się filmu z Macaulayem Culkinem, mamy świetną wiadomość. Polsat potwierdził już, że w tym roku nie będzie odstępstw od tradycji. Znamy datę emisji Kevina samego w domu w Święta Bożego Narodzenia 2019!

Kevin sam w domu 2019 - Polsat. Kiedy w TV?

W 2010 roku Polsat postanowił nie emitować Kevina w Święta. Był to duży błąd. Jak informuje sama stacja, skrzynki pocztowe i mailowe Polsatu zostały wówczas zapchane petycjami, prośbami i błaganiami, aby nie zaburzać tej corocznej tradycji. Stacja ostatecznie uległa i od tego czasu co roku Kevin niezmienne gości w polskich domach. W 2019 roku emisja Kevina samego w domu została zaplanowana na 24 grudnia. Film będzie można obejrzeć o godzinie 20:00.

Kevin sam w domu to plagiat?! Ktoś wcześniej wpadł na bardzo podobny pomysł

Kevin sam w domu - teoria na temat filmu sprawi, że już nigdy go nie obejrzysz!

Kevin bez cenzury - te sceny wycięli z filmu! Dlaczego? VIDEO