Miss Global 2020 - transmisja. Gdzie można obejrzeć relację z wydarzenia?

2020-01-17 12:37
Gabriela Barnat na Miss Global 2020 – Polska z dużą szansą na wygraną! Kim jest modelka?
Autor: Fiann Paul / Gabriela Barnat Gabriela Barnat na Miss Global 2020 – Polska z dużą szansą na wygraną! Kim jest modelka?

Miss Global to stosunkowo nowy konkurs piękności, jego pierwsza edycja odbyła się w 2011 roku. Miss Global charakteryzuje przede wszystkim bardzo duża rozpiętość wieku kandydatek - panie, które zgłaszają się do konkursu, mogą mieć od 18 do 35 lat. Polską kandydatką do tegorocznego tytułu Miss Global jest Gabriela Barnat, modelka, podróżniczka i współzałożycielka agencji influencer marketingu Vibe of Tribe.

Miss Global 2020 - transmisja. Gdzie oglądać? Czy będzie w telewizji? Finał Miss Global co roku odbywa się w innym kraju - rok temu kandydatki do tytułu spotkały się na Filipinach, a w 2018 finał wydarzenia miał miejsce w Kambodży. W tym roku odbędzie się on w Oaxaca w Meksyku. Nasza reprezentantka spotkała się tam razem z 60 innymi kandydatkami.

Miss Global 2020 - transmisja. Gdzie oglądać? Czy będzie w telewizji?

Miss Global jest dość nowym konkursem, który jak na razie nie zdobył aż tak dużej popularności w naszym kraju. Zapewne z tego powodu żadna z polskich stacji telewizyjnych nie zdecydowała się niestety na przeprowadzenie transmisji z wydarzenia. Finał zaplanowany został na 18 stycznia 2020 roku - to właśnie wtedy dowiemy się, czy Gabi Barnat udało się otrzymać tytuł Miss Global. 

Transmisja nie jest też planowana online. Na oficjalnym kanale na YouTubie oraz na Instagramie Miss Global z pewnością będzie można znaleźć później filmiki z prezentacji kandydatek oraz, prawdopodobnie, ogłoszenia wyników. Na zeszłoroczną Miss Global wybrana została reprezentantka Kanady, Amber Lynn Bernachi.

NAJNOWSZE