Miss Global 2020 - transmisja. Gdzie można obejrzeć relację z wydarzenia?

2020-01-17 12:37
Gabriela Barnat na Miss Global 2020 – Polska z dużą szansą na wygraną! Kim jest modelka?
Autor: Fiann Paul / Gabriela Barnat Gabriela Barnat na Miss Global 2020 – Polska z dużą szansą na wygraną! Kim jest modelka?

Miss Global to stosunkowo nowy konkurs piękności, jego pierwsza edycja odbyła się w 2011 roku. Miss Global charakteryzuje przede wszystkim bardzo duża rozpiętość wieku kandydatek - panie, które zgłaszają się do konkursu, mogą mieć od 18 do 35 lat. Polską kandydatką do tegorocznego tytułu Miss Global jest Gabriela Barnat, modelka, podróżniczka i współzałożycielka agencji influencer marketingu Vibe of Tribe.

Miss Global 2020 - transmisja. Gdzie oglądać? Czy będzie w telewizji? Finał Miss Global co roku odbywa się w innym kraju - rok temu kandydatki do tytułu spotkały się na Filipinach, a w 2018 finał wydarzenia miał miejsce w Kambodży. W tym roku odbędzie się on w Oaxaca w Meksyku. Nasza reprezentantka spotkała się tam razem z 60 innymi kandydatkami.

Miss Global 2020 - transmisja. Gdzie oglądać? Czy będzie w telewizji?

Miss Global jest dość nowym konkursem, który jak na razie nie zdobył aż tak dużej popularności w naszym kraju. Zapewne z tego powodu żadna z polskich stacji telewizyjnych nie zdecydowała się niestety na przeprowadzenie transmisji z wydarzenia. Finał zaplanowany został na 18 stycznia 2020 roku - to właśnie wtedy dowiemy się, czy Gabi Barnat udało się otrzymać tytuł Miss Global. 

Transmisja nie jest też planowana online. Na oficjalnym kanale na YouTubie oraz na Instagramie Miss Global z pewnością będzie można znaleźć później filmiki z prezentacji kandydatek oraz, prawdopodobnie, ogłoszenia wyników. Na zeszłoroczną Miss Global wybrana została reprezentantka Kanady, Amber Lynn Bernachi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE