Dance, Dance, Dance 2020 - prowadzący. Kto poprowadzi drugą edycję programu TVP?

2020-03-14 20:31 kw
Dance Dance Dance
Autor: Materiały prasowe / Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP Finał 1 sezonu

Dance, Dance, Dance to program, który zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2019 roku. Od samego początku cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród widzów. Gwiazdy w każdym odcinku wykonują układy choreograficzne z teledysków, musicali oraz filmów. W pierwszej edycji show udział wzięli między innymi Kasia Dziurska i Emilian Gankowski oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak. Program prowadzili Barbara Kurdej-Szatan oraz Tomasz Kammel. Kto będzie gospodarzem drugiej edycji show?

Dance, Dance, Dance 2 - prowadzący. Kto poprowadzi drugą edycję programu TVP? „Dance Dance Dance” jest jednym z najbardziej wyczekiwanych programów tej wiosny. Pierwsza edycja okazała się wielkim sukcesem a kolejne doniesienia medialne tylko podgrzewają atmosferę przed startem kolejnej. Kilka dni temu ogłoszono, że nową jurorką będzie aktorka Anna Mucha a wśród uczestników po raz pierwszy zatańczą dwa męskie duety - bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkisz oraz aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Od 29 lutego w show TVP2 zobaczymy także nową prowadzącą, która dołączy do Tomasza Kammela. 

Dance Dance Dance to format nieporównywalny z żadnym innym – zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem! - mówi Tamara Gonzalez Perea blogerka i współprowadząca „Pytanie Na Śniadanie”.

Dance, Dance, Dance 2 - prowadzący

Pierwsze zmagania uczestników, którzy będą musieli odwzorować choreografie ze znanych na całym świecie utworów, będziemy mogli oglądać 29 lutego o godzinie 20:05 w TVP2. Na scenie zatańczą Kasia Stankiewicz z siostrą Anią, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, duet Fit Lovers - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz wspomniani wcześniej Rafał Jonkisz z bratem Krzyśkiem, a także Rafał Mroczek z Przemkiem Cypryańskim. 

NAJNOWSZE