Miłość i medycyna - ile odcinków i kiedy oglądać duński serial TVP2?

2021-04-29 12:17 kg
Pielęgniarki i pielęgniarze
Autor: materiały TVP

Pod koniec marca 2021 roku premierę miał serial Mata Hari, którego fabuła skupiała się na ostatnich piętnastu latach życia Margaret McLeod. Produkcja składająca się z 12 odcinków, jest emitowana od poniedziałku do czwartku, o godzinie 21:40. Już wkrótce widzowie zobaczą ostatni odcinek serialu, a tym samym poznają zakończenie losów głównej bohaterki. Miejsce Mata Hari zajmie nowy serial, Miłość i medycyna. Ile odcinków liczy i kiedy oglądać?

Miłość i medycyna - ile odcinków i kiedy oglądać duński serial TVP2? Pielęgniarki i pielęgniarze to duński serial z 2018 roku, za którego reżyserię odpowiada Roni Ezra. W głównych rolach w produkcji występują: Molly Blixt Egelind, Jesper Groth, Mikkel Hilgart oraz Anna Stokholm. Z ilu odcinków składa się serial, który już wkrótce zajmie miejsce Mata Hari? Kiedy i o której będą emitowane jego odcinki?

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Miłość i medycyna - o czym jest serial?

Miłość, choroba, zdrowie i lęk przed egzaminami w duńskim szpitalu w latach 50-tych. Erik i Anna są jednymi z pierwszych, którzy zostali przyjęci do szkoły pielęgniarskiej, w której mężczyźni i kobiety szkolą się razem. Ze względu na brak wyszkolonych pielęgniarek, rząd duński podejmuje próbną decyzję, że mężczyzna może pracować jako pielęgniarka. Mężczyznom nie jest łatwo zostać przyjętym na stanowisko pielęgniarki w środowisku pracy, w którym panują staromodne hierarchie i surowa, dyscyplinarna etyka pracy.

Miłość i medycyna - ile odcinków i kiedy oglądać?

Nowy serial zadebiutuje na antenie TVP2 już w poniedziałek, 26 kwietnia 2021 roku. Produkcja składa się z 12 odcinków, które będą emitowane od poniedziałku do czwartku, o godzinie 21:50 w TVP2.

NAJNOWSZE