Love Island 3 - kto wygrał? Kiedy czwarta edycja show?

2021-04-12 8:16 kg
Love Island. Wyspa Miłości 3
Autor: materiał prasowy

Love Island. Wyspa Miłości to randkowe reality show, którego pierwszy sezon miał premierę w 2019 roku. Program skradł serca widzów, dlatego nie dziwi fakt, że na początku 2021 roku na antenie Polsatu zadebiutowała jego trzecia odsłona. Przez kilka tygodni uczestnicy mieszkali w luksusowej willi w Hiszpanii, spędzali najlepsze wakacje w życiu i łączyli się w pary. Który duet okazał się najlepszy i wygrał program? Kto zgarnął nagrodę główną? Sprawdźcie!

Love Island 3 - kto wygrał? Kiedy czwarta edycja show? Trzecia edycja Love Island. Wyspa Miłości zadebiutowała na ekranach naszych telewizorów 28 lutego 2021 roku. Po raz kolejny piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni pojawili się w Hiszpanii, aby przeżyć gorący romans. Przez kilka tygodni poznawali się, łączyli w pary oraz wykonywali kolejne, powierzone im zadania. Wygrać mogła jednak tylko jedna para. Kto wygrał nagrodę pieniężną, w wysokości 100 000 zł?

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Love Island 3 - kto wygrał?

Na chwilę przed finałem z programu odpadli Stella oraz Piotr. O wygraną w Love Island. Wyspa Miłości nadal walczyli: Ania i Czarek, Caroline i Mateusz oraz Waleria i Piotr. Zwycięzcami trzeciej edycji show Polsatu zostali Caroline i Mateusz. Kobieta wylosowała kopertę, z możliwością zgarnięcia 100 tysięcy tylko dla siebie, ale na szczęście wybrała miłość i podzieli się pieniędzmi z Mateuszem. 

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy premierę będzie mieć czwarta odsłona show. Niewykluczone, że nowe odcinki zadebiutują na antenie Polsatu już w jesiennej ramówce stacji.

NAJNOWSZE