Milionerzy

i

Autor: Materiały Prasowe

Milionerzy - uczestnik stracił 125 tysięcy złotych! Wszystko przez TO pytanie

2023-01-31 13:40

Uczestnik Milionerów był już prawie na szczycie piramidy pytań. Kiedy piął się po 250 tysięcy złotych, Hubert Urbański zadał mu pytanie, które sprawiło duży problem. Miał już na koncie ogromne pieniądze i niestety nie udało mu się odpowiedzieć poprawnie. Czego dotyczyło pytanie? Znalibyście odpowiedź?

Milionerzy potrafią zaskoczyć zarówno widzów, jak i uczestników. Decydując się na udział w tym teleturnieju, trzeba być świadomym, że tak naprawdę nie da się do niego merytorycznie przygotować. Nie ma żadnych barier. Zadane pytania mogą dotyczyć każdej dziedziny. Chodzi nie tylko o naukę, kulturę czy znajomości językowe. Zdarzają się także tematy związane ze światem rozrywki. Przekonał się o tym Kazimierz Dulas, informatyk z Borowy Oleśnickiej. Mężczyźnie szło świetnie. Bez większych problemów udawało mu się zdobywać kolejne kwoty pieniędzy. Do momentu, kiedy usłyszał pytanie za 250 tysięcy. Tam już zaczęły się większe schodki. Zagwozdka dotyczyła... pociągów.

Milionerzy 2023 - nowe odcinki. Kiedy i gdzie oglądać? Godziny emisji

NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064

Milionerzy - pytanie za 250 tysięcy

Pan Kazimierz usłyszał od Huberta Urbańskiego następujące pytanie: Gdzie znajduje się najwyżej położona stacja kolejowa w Polsce? Do wyboru miał takie odpowiedzi:

A. w Zakopanem

B. w Jakuszycach

C. w Mszanie Dolnej

D. w Czarnej Białostockiej

Choć mężczyzna miał jeszcze możliwość skorzystania z koła ratunkowego, postanowił z niego nie skorzystać. Był przekonany, że jego żona nie będzie znała odpowiedzi. Choć nie był pewny, postanowił postawić na odpowiedź C. Niestety, była ona błędna. Najwyższej położna stacja kolejowa w Polsce znajduje się w Jakuszycach. Tym samym pan Kazimierz zakończył program z gwarantowanymi 40 tysiącami złotych. A miał już w rękach 125 tysięcy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE