Milionerzy 2023 - nowe odcinki. Kiedy i gdzie oglądać? Godziny emisji

2023-01-25 11:13 Leon Pietrzak
Milionerzy
Autor: Materiały TVN

Milionerzy powracają z kolejnym sezonem. Na fotelu prowadzącego ponownie zasiadł uwielbiany przez telewidzów Hubert Urbański. Nie zabraknie ciekawych pytań, zaskakujących odpowiedzi i szokujących zwrotów akcji. Kiedy i gdzie oglądać program?

Milionerzy powracają w 2023 roku z nowymi odcinkami! Teleturniej oparty na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" ponownie dostarczy mnóstwo emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Poza nowym zestawem pytań, nie pojawiło się jednak wiele istotnych zmian w programie. Jak zawsze w roli prowadzącego wystąpi Hubert Urbański, a przed uczestnikami pojawi się 12 pytań i ogromna szansa na wygranie miliona złotych. Ile osób sięgnie teraz po główną nagrodę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Milionerzy - ciekawostki z programu, których nie znacie! Niektóre mocno zaskakują

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Milionerzy 2023 - kiedy nowe odcinki? O której godzinie?

Stacja TVN oficjalnie potwierdziła, że Milionerzy powrócą do wiosennej ramówki 27 lutego 2023 roku. Premierowe odcinki kolejnego sezonu będą nadawane codziennie od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:55. W poprzednim sezonie każdy odcinek oglądany był średnio przez 1,34 mln widzów. Jesienne epizody kultowego teleturnieju były emitowane w tych samych porach przez trzy miesiące. Rekordowa liczba widzów padła 20 października 2022 roku, gdzie przed ekranami telewizorów zasiadło 1,82 mln osób. W poprzedniej edycji milion złotych wygrała tylko jedna osoba. Jak będzie tym razem?

Sonda
Oglądasz program "Milionerzy"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE