Milionerzy 2019 - nowe odcinki po wakacjach. Kiedy oglądać?

2019-08-12 9:10
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Chociaż wielu widzów może tego nie pamiętać, pierwsze odcinki Milionerów emitowane były już na początku lat dwutysięcznych! Teleturniej był później dwukrotnie wznawiany, a obecnie nowe odcinki możemy oglądać wiosną i jesienią od 2017 roku. Emisja Milionerów niestety - podobnie jak wiele innych programów - przerywana jest na wakacje, a w tym czasie na TVN-ie możemy oglądać powtórki.

Milionerzy 2019 - nowe odcinki po wakacjach. Kiedy oglądać w TVN? Dla wszystkich fanów teleturnieju Huberta Urbańskiego mamy bardzo dobrą wiadomość - Milionerzy jeszcze się nie kończą, a już niebawem będziemy mogli oglądać kolejnych zawodników walczących o główną wygraną. Kiedy nowe odcinki trafią na antenę?

Milionerzy 2019 - nowe odcinki. Kiedy?

Jak dotąd tylko trzem osobom udało się zgarnąć główną wygraną w Milionerach. W 2010 szczęśliwcem był Krzysztof Wójcik, w 2018 Maria Romanek, a w 2019 - Katarzyna Kant-Wysocka. Teleturniej nadal cieszy się bardzo dużą oglądalnością, dlatego nie dziwi fakt, że TVN jak na razie nie rezygnuje z tego formatu. Premiera nowych odcinków Milionerów już w poniedziałek, 2 września o godzinie 20:55 w TVN i na player.pl

NAJNOWSZE