Milionerzy - padło pytanie za milion! Znasz odpowiedź?

2019-03-05 8:16
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe Milionerzy

Nowy sezon Milionerów rozpoczyna się niezwykle emocjonująco! Za nami dopiero kilka odcinków, a już doczekaliśmy się uczestnika, któremu Hubert Urbański przeczytał pytanie za milion złotych! Potrafisz na nie odpowiedzieć?

Milionerzy - dzisiaj padło pytanie za milion złotych! Właśnie na takie momenty czekają wszyscy widzowie teleturnieju TVN. Maksymilian Bilewicz, który usłyszał historyczne pytanie od Huberta Urbańskiego ma zaledwie 24 lata! Na wcześniejsze pytania odpowiedział w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Jak brzmiało to najważniejsze pytanie? 

Który ssak się nie poci?

A. Owca
B. Koń
C. Człowiek
D. Królik

Niestety po wielu wahaniach Pan Maksymilian postanowił zrezygnować z dalszej gry i zachować pół miliona złotych. Prawidłowa odpowiedź na pytanie za milion to D. Królik. Uczestnik skłaniał się ku tej odpowiedzi, ale ostatecznie nie odważył się jej zaznaczyć.

Maksymilian Bilewicz - kim jest niezwykły uczestnik Milionerów?

Milionerzy - pytania za milion

W polskiej edycji teleturnieju główna wygrana padła już dwukrotnie. Pierwszy raz w 2010 roku - Krzysztof Wójcik otrzymał wówczas pytanie o to, na jakim instrumencie gra Czesław Mozil. Drugi raz milion wygrała Maria Romanek w 2018 roku - uczestniczka musiała wówczas odpowiedzieć na pytanie z matematyki. A czy wy wygralibyście milion? Sprawdźcie się w naszym quzie i spróbujcie przejść przez wszystkie pytania!

NAJNOWSZE