Milena Rostkowska-Galant: wiek, wzrost, mąż, dziecko, Instagram, Taniec z gwiazdami

2020-09-16 15:31 AW
Milena-Rostowska Galant
Autor: WBF

Milena Rostkowska-Galant: wiek, wzrost, mąż, dziecko, Instagram, Taniec z gwiazdami - te zapytania na temat polskiej dziennikarki i prezenterki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Rostkowska-Galant znana jest z pewnością wszystkim widzom Polsatu oraz Polsat News - w obydwu stacjach pracuje jako pogodynka.

Milena Rostkowska-Galant: wiek, wzrost, mąż, dziecko, Instagram, Taniec z gwiazdami - te frazy na temat pięknej pogodynki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Milenie Rostowskiej-Galant? Oprócz występów w telewizji, Rostkowską-Galant często można zobaczyć na ściankach i czerwonych dywanach. Jak wynika z Instagrama dziennikarki, wolne chwile najchętniej spędza w gronie najbliższych.

Milena Rostkowska-Galant: wiek

Dziennikarka urodziła się w 1981 roku, w 2020 skończy 39 lat.

Milena Rostkowska-Galant: wzrost

W sieci nie ma dokładnych informacji na temat wzrostu Mileny, jednak w butach na obcasach jest nadal sporo niższa od swojego partnera z Tańca z gwiazdami, Jacka Jeschke, który mierzy 190 cm. Milena ma więc najprawdopodobniej ok. 170 cm wzrostu.

Milena Rostkowska-Galant: mąż

Pogodynka Polsatu bardzo mocno chroni prywatności, jeśli chodzi o jej życie uczuciowe. Nie opowiada w wywiadach na temat swojego partnera, a zdjęć z nim próżno szukać także w mediach społecznościowych Mileny.

Milena Rostkowska-Galant: dziecko

Rostkowska-Galant ma córkę, Polę, która ma 4 lata.

Milena Rostkowska-Galant: Instagram

Instagram dziennikarki to milena_rostkowska_galant. Najczęściej dzieli się ona zdjęciami związanymi z pracą, np. fotkami z planu, ale zdarza jej się także wrzucić zdjęcia ze wspólnych chwil spędzanych z córką.

Milena Rostkowska-Galant: Taniec z gwiazdami

Milena została uczestniczką Tańca z gwiazdami w edycji, która rozpoczęła się wiosną 2020 roku, a z powodu pandemii została przerwana i kontynuowana jesienią. Jej tanecznym partnerem jest Jacek Jeschke.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE