Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 - o której godzinie? Emisja online i w telewizji

2019-12-06 13:16
Mikołajki
Autor: Canva

Mikołajkowy Blok Reklamowy to akcja charytatywna, którą Fundacja Polsat organizuje już od 16 lat. Co roku tego dnia przed ekranami telewizorów zasiadają miliony widzów, a dzięki zyskom z reklam Fundacja Polsat zbiera rekordowe kwoty dla chorych dzieci. Rok temu podczas jubileuszowego 15. Mikołajkowego Bloku Reklamowego udało się zebrać ponad 1,3 mln złotych.

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 - o której godzinie? Emisja online i w telewizji. Tego dnia każdy może dołożyć swoją cegiełkę i pomóc potrzebującym. Wystarczy włączyć telewizor i obejrzeć specjalny świąteczny blok reklamowy. Fundacja Polsat wsparła już w ten sposób dziesiątki tysięcy dzieci w całej Polsce.

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 - kiedy i o której oglądać?

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 tak jak rok temu zostanie wyemitowany na Polsacie 6 grudnia (w piątek) o godz. 18:45. Jak co roku w roli Mikołaja pojawi się Krzysztof Kowalewski, a oprócz niego w rolach głównych wystąpią także Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. Na ekranie pojawią się również:

  • Anita Sokołowska,
  • Joanna Liszowska,
  • Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem,
  • Jerzy Mielewski,
  • Maciej Dowbor.

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 online

Ten specjalny blok reklamowy powinien być dostępny również w internecie. Rok temu Mikołajkowy blok reklamowy emitowany był na stronach ipla.tv oraz polsat.pl.

NAJNOWSZE