Wielki powrót!

Michał Szpak ponownie w "The Voice of Poland"? "To raczej pewne"

2024-06-14 11:14

W Telewizji polskiej w ostatnich czasach sporo się dzieje. Zmiany dotknęły nie tylko programy informacyjne, ale także rozrywkowe. Publiczny nadawca już oficjalnie poinformował o kilku zmianach, jednak to z pewnością nie koniec roszad. Teraz w sieci pojawiły się doniesienia o powrocie Michała Szpaka do talent show "The Voice of Poland".

"The Voice of Poland" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród amatorów śpiewania, którzy tłumnie przybywają na castingi, jak i widzów, którzy nadal licznie gromadzą się przed telewizorem, aby podziwiać wokalne wyczyny. Nic więc dziwnego, że Telewizja Polska zdecydowała się na kontynuację formatu. Jesienią na antenie zobaczymy już 15. edycję show.

Michał Szpak ponownie debiutuje. Mówi o swoim udziale w "The Voice of Poland"!

Michał Szpak powróci do "The Voice of Poland"?

O tym, że w "The Voice of Poland" ma dojść do poważnych roszad, mówi się od dawna. Na medialnej giełdzie nazwisk potencjalnych trenerów i prowadzących pojawił się między innymi Kuba Badach, czy Maciej Dowbor, który właśnie pożegnał się z Telewizją Polsat. Teraz portal Świat Gwiazd powołując się na swojego informatora, związanego z TVP poinformował, że jest niemalże pewne, iż do "The Voice of Poland" po wielu latach przerwy powróci Michał Szpak.

Do jury The Voice ma wrócić Michał Szpak. Produkcja od razu do niego zadzwoniła, bo każdy pamięta, jak bardzo kochają go widzowie. Umowy są domykane, wiec lada dzień okaże się, czy to on, ale to raczej pewne. Jeśli nie, to znaczy, ze nie spełniono jego oczekiwań - mówi informator serwisu.

Michał Szpak był trenerem w czterech edycjach programu. Z produkcją pożegnał się w 2020 roku, po zakończeniu 11. odsłony show. Wokalista cieszył się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z ogromnym smutkiem, ale i zrozumieniem przyjęli decyzję piosenkarza o zakończeniu współpracy przy "The Voice of Poland". Wszystko wskazuje na to, że autor eurowizyjnego hitu "Color of Your Life" po latach znów zasiądzie w czerwonym obrotowym fotelu.

Nie wiadomo jeszcze, czyje miejsce zajmie. Jeżeli te informacje się potwierdzą, to szykuje się naprawdę pełna wrażeń edycja. Michał to barwna postać, która znowu wprowadziłaby energię i powiew świeżości. Do tego cieszy się sympatią widzów, co teraz mocno się przyda, który przechodzi rewolucję kadrową - dodaje osoba związana z produkcją.

Chcielibyście, aby Michał Szpak znów zasiadł w trenerskim fotelu "The Voice of Poland"?