Edyta Zając

i

Autor: WBF

Edyta Zając i Michał Mikołajczak razem? Nowe zdjęcia mają być dowodem na romans!

2021-07-12 18:50

Czy Edyta Zając spotyka się ze znanym z anteny TVN aktorem Michałem Mikołajczakiem? Jedno z polskich czasopism opublikowało zdjęcia paparazzich, które mają dowodzić, że była żona Jakuba Rzeźniczaka ma nowego partnera. Co udało się ustalić dziennikarzom tabloidu?

O sprawie donosi Twoje imperium, a za nim wiele polskich serwisów. Wszystko zaczęło się od gorących zdjęć Edyty Zając w towarzystwie Michała Mikołajczaka. Z relacji pisma wynika, że para widziana była w centrum Warszawy, a paparazzim udało się uwiecznić ich czułości. 

Nowy związek Edyty Zając?

Czy Edyta Zając ma nowego chłopaka? Jeśli potwierdzą się plotki o związku byłej żony Jakuba Rzeźniczaka z aktorem seriali "Na Wspólnej" i "Pierwszej miłości", z pewnością byłaby to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Tyle, że Edyta Zając niechętnie wypowiada się o swoim życiu osobistym i stara się chronić prywatność. Niewykluczone, że sprawa związku z Michałem Mikołajczakiem pozostanie tylko jej słodką tajemnicą.

Edyta Zając jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet polskiego szołbizu. Jak sama opowiadała, w zawodzie modelki pracuje od 15. roku życia. 

W roku 2012 Edyta Zając związała się z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Para wzięła ślub w czerwcu 2016 roku. Niestety związek nie przetrwał długo - małżonkowie rozstali się latem 2020 roku.

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!