Pierwsza miłość - przerwa wakacyjna 2021. Od kiedy do kiedy?

2021-06-01 11:40 Alicja Wójcik
Pierwsza miłość
Autor: Materiały Prasowe

Pierwsza miłość to jeden z najdłużej emitowanych w polskiej telewizji seriali obyczajowych. Pierwszy sezon trafił do emisji w 2004 roku! Choć od tego czasu w serialu bardzo dużo się zmieniło, ta emitowana w Polsacie produkcja cały czas cieszy się ogromną popularnością. 31 sierpnia 2020 roku premierę miał 17. już sezon serialu, który emitowany jest aż do kolejnych wakacji. Niestety - latem widzowie ponownie na jakiś czas będą musieli pożegnać się z bohaterami Pierwszej miłości.

Pierwsza miłość - przerwa wakacyjna 2021. Od kiedy do kiedy? Kiedy premiera odcinka 3249? W ostatnim odcinku przed wakacjami Martę odwiedza nowy chłopak, Lubomir. Oboje zastanawiają się, jak spędzić miło czas. Marta wolałaby w ruchu, Lubek – intelektualnie. Pada na modelarstwo. Hiszpan odwiedza Śmiałka, by dowiedzieć się, jak ich nowy projekt biznesowy został przyjęty przez Wójta. Śmiałek mówi, że nie dostał jeszcze żadnej odpowiedzi. Kiedy Hiszpan słyszy, że projekt nie trafił wprost do rąk włodarza, tylko do jego sekretarki, zaczyna coś podejrzewać.

Pierwsza miłość - przerwa wakacyjna 2021. Od kiedy do kiedy? Kiedy premiera odcinka 3249?

W odcinku 3248, ostatnim przed wakacjami, Kaśka dowiaduje się także, że Franciszek to narzeczony Lucynki. Lucynka porzuciła go w dniu ślubu, a on jej szuka od roku po całej Polsce. Góral obiecał sobie, że bez niej do domu nie wróci. Trudno mu wytłumaczyć, że Lucynka to wolna jednostka, która ma prawo do samostanowienia. Jego emisja została zaplanowana na 4 czerwca, a kolejny 3249 odcinek ukaże się 30 sierpnia.

Rolnicy.Podlasie. Tego nie wiesz o rewolucji w Plutyczach | ESKA XD - Hotplota #23
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE