Maffashion i Michał Danilczuk

i

Autor: AKPA Maffashion znakomicie sobie radzi na parkiecie

Taniec z gwiazdami

Michał Danilczuk nie zrobił tego pierwszy raz. Wcześniej zachwycił widzów za granicą!

2024-05-22 14:23

Okazuje się, że Michał Danilczuk to "weteran" "Tańca z gwiazdami". Robi furorę nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Danilczuk wystąpił w polskim "Tańcu z gwiazdami" z Maffashion. Czym zaskoczył jurorów w zagranicznej edycji? Z kim zatańczył? Odpowiadamy!

Michał Danilczuk dołączył do polskiego "Tańca z gwiazdami" w 13. edycji. Zatańczył wówczas z Jackiem Jelonkiem i podbił serca Polek i Polaków. Okazuje się, że nie tylko Polacy docenili jego występy. Tancerz dostał również zaproszenie do zagranicznej edycji "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że razem z partnerką zaszli bardzo daleko. Producenci zagranicznej edycji docenili jego umiejętności i charyzmę. Jak wspomina zagraniczną edycję "Tańca z gwiazdami"? Z kim wystąpił i gdzie zachwycił jurorów oraz fanów formatu? Odpowiadamy.

Michał Danilczuk zrobił furorę w zagranicznym "Tańcu z gwiazdami"

Michał Danilczuk i Maffashion uplasowali się na 3. miejscu w 14. edycji polskiego "Tańca z gwiazdami". W 13. edycji zatańczył z Jackiem Jelonkiem. Po występach w męskiej parze musiał się tłumaczyć, że jest heteroseksualny, ale w tańcu dwóch mężczyzn nie ma nic złego. Fani formatu go pokochali. Okazuje się, że nie tylko w Polsce. Danilczuk zrobił furorę również za granicą! Michał Danilczuk wystąpił w irlandzkiej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Zatańczył w parze z Suzanne Jackson. "Przed finałem polskiej edycji dostałem zaproszenie do udziału w irlandzkiej edycji ponieważ uważam, że producenci oglądają różnego rodzaju formaty na całym świecie i doszukują się tancerzy, którzy będą potrzebni w innych krajach. Chyba producentom spodobało się, jak tańczyłem z Jackiem i jakie układałem choreografie, i zostałem zaproszony do irlandzkiej edycji." - tłumaczył w rozmowie z "Portalem Parentingowym".

Gwiazdor "TzG" wystąpił z bratem w "Ninja Warrior". Podobni, jak dwie krople wody!

Maffashion i Michał Danilczuk w ogniu pytań