Michael Danilczuk

i

Autor: Instagram.com/michael_danilczuk Michael Danilczuk z programu Taniec z gwiazdami.

Michael Danilczuk - wiek, wzrost, żona, partner, kariera, Taniec z gwiazdami, Instagram

2022-10-31 16:45

Michael Danilczuk to znany polski tancerz, którego Polacy zobaczą w 13. edycji programu Dancing with the stars. W związku z tym wiele osób zaczęło szukać informacji na jego temat. To pierwszy raz, kiedy bierze udział w tym tanecznym show. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Michael Danilczuk to tancerz, którego znają fani programu Dancing with the stars. Wiek, wzrost, żona, partner, kariera, Taniec z gwiazdami, Instagram to informacje, których najczęściej internauci szukają na temat tej gwiazdy. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jego nazwiska. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Michael Danilczuk. Znajdziesz je niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami 2022 - nowa edycja. Kiedy premiera? Kto wystąpi w programie?

Michael Danilczuk - wiek, wzrost

Michael Danilczuk urodził się 14 lutego 1992 roku. Ma 30 lat i 176 centymetrów wzrostu.

Michael Danilczuk - żona

Michale od ponad 8 lat związany jest z Jowitą Przystał, która jest też jego partnerką taneczną. Nie są jednak małżeństwem.

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Michael Danilczuk - partner

Po informacji, że Michael Danilczuk stworzy duet z Jackiem Jelonkiem w nowej edycji Tańca z gwiazdami wiele osób zaczęło szukać informacji na temat jego życiowego partnera. Nic jednak nie wskazuje na to, aby Michael był związany z mężczyzną.

Michael Danilczuk - kariera

Michael Danilczuk od lat robi karierę w Wielkiej Brytanii. Razem z Jowitą wygrał program The Greatest Dancer, a później wziął udział w brytyjskiej edycji Tańca z gwiazdami.

Michael Danilczuk - Taniec z gwiazdami

Michael Danilczuk zadebiutuje w polskim Tańcu z gwiazdami w 13. edycji. Zatańczy z modelem Jackiem Jelonkiem. Będzie to pierwsza jednopłciowa para w historii polskiej wersji programu.

Michael Danilczuk - Instagram

Tancerza można znaleźć na Instagramie pod nazwą @michael_danilczuk.