Matylda

i

Autor: materiał prasowy

Polskie seriale

Matylda - powtórka ostatniego odcinka. Gdzie obejrzeć wielki finał serialu?

2024-05-27 11:20

"Matylda" to polski serial, który podbił serca widzów. W każdą niedzielę tysiące osób zasiadało przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. 26 maja na antenie TVP1 wyemitowany został ostatni odcinek, ale niestety niektórzy nie mogli go obejrzeć. Kiedy zostanie pokazana powtórka wielkiego finału? Gdzie można go obejrzeć?

"Matylda" okazała się strzałem w dziesiątkę. Produkcja Telewizji Polskiej okazała się wielkim hitem. W niedzielę 26.05.2024 wiele osób mogło przekonać się, jak zakończyły się losy tytułowej Matyldy oraz innych bohaterów. W finałowym odcinku serialu nie brakowało emocji. Widzowie dowiedzieli się, jak zakończyły się wszystkie wątki. Niestety, nie wszyscy fani serialu mogli obejrzeć ostatni odcinki w czasie premierowej emisji. W weekendy często mamy dużo planów, szczególnie w czasie wiosenno-letnim. Dla tych, którzy nie obejrzeli ostatniego odcinka 26 maja, mamy dobre informacje. Finał można nadrobić w internecie, a także podczas powtórkowej emisji w telewizji.

"Matylda" - walka na śmierć i życie w ostatnim odcinku! Szokujący finał serialu

"ABSOLUTNI DEBIUTANCI: Nina Lewandowska i Kamila Tarabura o pracy nad nietypowym polskim serialem"

"Matylda" - ostatni odcinek. Powtórka w TV i ONLINE

Kiedy i gdzie można obejrzeć powtórkę finału serialu "Matylda"? 13. odcinek będzie powtórzony w telewizji dwa razy. Pierwsza możliwość obejrzenia odcinka to noc z 29 na 30 czerwca. O godzinie 0:25 finał pokaże TVP Seriale. W nocy z 31 maja na 1 czerwca o godzinie 0:40 ostatni odcinek zostanie wyemitowany na TVP1. Ci, którzy nie chcą zarywać nocki, mogą obejrzeć serial w dowolnym momencie na TVP VOD.

"Matylda" - ostatni odcinek. Streszczenie

Matyldę dręczą koszmary senne, a fizycznie również nie czuje się dobrze. Ma jednak przy sobie matkę i dostaje też list od prawnika potwierdzający, że jest osobą wolną i może dysponować swoim losem. Tymczasem Rubin, który stracił jedno oko, próbuje zachowywać się tak jakby nic się nie stało. W restauracji w Lublinie widać, że powoli traci wpływy i jest lekceważony przez obsługę. Na domiar złego Izabella postanawia uciec od niego razem z Urszulką. W powozie czeka na nią Adam Różański. Rubin nie może udać się w pogoń za nimi, bo jego pojazd ma awarię. Z kolei Tadeusz Biliński ukrywa się w lesie, gdyż jest nadal poszukiwany przez policję, a za jego schwytanie wyznaczona jest wysoka nagroda. Matylda i Wanda odwiedzają go i snują plany o wyjeździe. Robert jest gotowy jechać razem z nimi. Matylda czuje się coraz gorzej. Rubin, który przyjeżdża namówić ją do powrotu do pałacu, jest świadkiem jej słabości i daje mu to do myślenia. Robert także zaczyna się domyślać, że Matylda jest w ciąży, ale ona nie jest gotowa do rozmowy na ten temat. Ada wraca do pracy u Różańskich i dostaje list od Wichra. Jeremi pisze, że został oszukany przez Zbycha, ale mimo to wyprawia się do Ameryki. Dochodzi w końcu do ślubu Aleksandry z Sokołowem. Wśród weselnych gości nie ma Adama i Izabelli, którzy urządzają się w Warszawie. Matylda zdradza Robertowi, że spodziewa się dziecka, ale nie będzie to jego dziecko. Boden reaguje na tę wiadomość bardzo emocjonalnie, zawiedziona Matylda postanawia opuścić dwór w Brzezinie. Rubin robi zasadzkę na Izabellę i Adama i uprowadza ich z Warszawy. Boden uświadamia sobie, że mimo wszystko kocha Matyldę i rozpoczyna jej poszukiwania. Tak trafia do Bilińskiego i niechcący zdradza mu, że jego córka jest ofiarą gwałtu. Robert znajduje Matyldę na stacji w Lublinie i prosi o wybaczenie. Wanda opowiada Matyldzie historię waśni pomiędzy jej ojcem i Rubinem, która doprowadziła do tylu tragedii. Tymczasem Biliński zasadza się na powóz Rubina, w którym jadą również Adam i Izabella. W lesie wywiązuje się walka, w której przypadkowy strzał trafia Izabellę. Adam każe wezwać do niej Bodena. Biliński i Rubin toczą ze sobą walkę na śmierć i życie.

Listen on Spreaker.