Mateusz Janicki - żona, Stulecie Winnych, Pierwsza miłość, Instagram, dzieci, wiek, wzrost

2021-07-29 12:32 kg
Mateusz Janicki
Autor: wbf

Mateusz Janicki to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych oraz najprzystojniejszych polskich aktorów. Widzowie świetnie znają go z ról w takich produkcjach jak: Singielka, Pierwsza miłość, Czas honoru, Planeta Singli, Lejdis czy też Karuzela. Na małym ekranie zadebiutował w 2004 roku, rolą Pawła Krzyżanowskiego w serialu Pierwsza miłość. Czego jeszcze nie wiecie o Mateuszu Janickim? Sprawdźcie już teraz!

Mateusz Janicki - żona, Stulecie Winnych, Pierwsza miłość, Instagram, dzieci, wiek, wzrost - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktora. W 2006 roku Mateusz Janicki ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, jest również absolwentem stosunków międzynarodowych na Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Gdyby tego było mało, aktor jest również dyplomowanym instruktorem narciarstwa. Aktorsko zadebiutował w 2004 roku, z spektaklu Mistrz i Małgorzata Bułhakowa w krakowskim Narodowym Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej. Od 2011 roku jest związany z Teatrem Nowym w Łodzi.

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Mateusz Janicki - wiek

Aktor urodził się 26 listopada 1983 roku w Krakowie. Ma 37 lat.

Mateusz Janicki - wzrost

Mateusz Janicki ma 184 cm wzrostu.

Mateusz Janicki - żona

Serce przystojnego aktora skradła aktorka Olga Szostak.

Mateusz Janicki - dzieci

Owocem miłości Olgi i Mateusza są synowie - Jan i Antoni.

Mateusz Janicki - Pierwsza miłość, Stulecie Winnych

Widzowie pokochali Mateusza Janickiego za role w najpopularniejszych, polskich serialach. Zagrał między innymi Pawła Krzyżanowskiego w Pierwszej miłości, Marcina Drozda w Prosto w serce, Maksa w Przyjaciółkach, Tomasza Górskiego w Singielce czy też Kazimierza Tarasiewicza w Stuleciu Winnych.

Mateusz Janicki - Instagram

Aktor ma oczywiście konto na Instagramie - @mateuszjanicki. Wrzuca tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE