Wojenne dziewczyny

i

Autor: Materiały TVP

Wojenne dziewczyny - sezon 5. powstanie! Kiedy premiera kolejnych odcinków w TVP?

2021-12-03 12:19

Marysia, Ewka i Irka to bardzo młode dziewczyny, które na progu swego dorosłego życia dostały od losu wojnę – jedną z najstraszliwszych, jakie nawiedziły ich kraj. Nie są jeszcze matkami, nie są też jeszcze żonami. Przygotowywane przez pierwsze dwadzieścia lat dzieciństwa i młodości do życia według standardów swego środowiska, nagle stanęły bezbronne wobec potężnych sił zła i ciemności. I podjęły z nimi walkę. Żeby ta walka była skuteczna, muszą się zmienić.

Wojenne dziewczyny - sezon 5. powstanie! Kiedy premiera kolejnych odcinków w TVP? Pierwszy sezon serialu zadebiutował jesienią 2017 roku i podobnie jak wiele innych seriali historycznych i kostiumowych, błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię widzów. Po trzecim sezonie na fanów Wojennych dziewczyn czekała jednak bardzo długa, aż dwuletnia przerwa.

Wojenne dziewczyny - sezon 5. powstanie! Kiedy premiera kolejnych odcinków w TVP?

Czwarty sezon Wojennych dziewczyn po przerwie trafił do emisji we wrześniu 2021 roku! Tak jak poprzednie sezony, składa się z 13 odcinków, emitowanych co niedzielę o godz. 20:15. W wakacje tego samego roku natomiast Telewizja Polska rozpoczęła prace nad kolejna, piątą już odsłoną serialu! Jak poinformował Dziennik Zachodni, ekipa filmowa w lipcu przyjechała do Bielska-Białej, aby kręcić kolejne odcinki Wojennych dziewczyn. Data premiery nie została jeszcze ujawniona, jednak najprawdopodobniej piąty sezon będzie można oglądać jesienią 2022 roku w TVP1.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36