MasterChef sezon 8: brat Rafała Zawieruchy w programie! Kim jest Grzegorz Zawierucha?

2019-08-30 10:52
Rafał Zawierucha
Autor: WBF

To naprawdę utalentowana rodzina! O Rafale Zawierusze niedawno zrobiło się bardzo głośno za sprawą jego roli w filmie Quentina Tarantino Pewnego razu w Hollywood. Rafał wcielił się w nim w reżysera Romana Polańskiego. Teraz głośno jest także o jego bracie Grzegorzu, który, jak się okazuje, weźmie udział w ósmej edycji programu MasterChef.

MasterChef sezon 8: Grzegorz Zawierucha, brat Rafała, okaże się najlepszym kucharzem w tej edycji programu i podbije serca jurorów? Co o nim wiadomo? Nowy sezon MasterChefa rusza już w jesiennej ramówce, a zmagania kucharzy-amatorów będziemy mogli oglądać od niedzieli 8 września, tradycyjnie o godzinie 20:00.

MasterChef sezon 8: Grzegorz Zawierucha - kim jest brat Rafała?

Grzegorz Zawierucha będzie nowym MasterChefem? Jak zdradził sam brat aktora na swoim Instagramie, zgłosił się na casting do programu kulinarnego TVN i dostał się do grona 44 najlepszych kucharzy! Teraz będzie walczył o fartuch i awans do grupy najlepszych z najlepszych. Grzegorz Zawierucha pochodzi z Kielc, prywatnie jest żonaty i ma 8-letniego syna.

W umiejętności kulinarne Grzegorza mocno wierzy Rafał Zawierucha, który przyznał, że jest bardzo dumny z brata. Jak wyjawił dziennikarce TVN:

Cała rodzina pęka z radości. Grzesiek świetnie gotuje, robi to z pasją, robi to, co kocha. (...) Robi świetnie sałatkę z selera, to jest genialne, robi świetnie pad thai, owoce morza, ryby, mięso i zupy. 

Grzegorz czasem dzieli się zdjęciami swoich potraw na Instagramie, gdzie publikuje także zdjęcia z wyjazdów i chwil spędzonych wspólnie z rodziną. Rzeczywiście widać, że gotowanie sprawia mu ogromną radość. Czy uda mu się zyskać tytuł polskiego MasterChefa? Dowiemy się o tym już za kilka tygodni!

NAJNOWSZE