MasterChef Junior 5 - kiedy nowa edycja kulinarnego show?

2019-04-30 15:58
MasterChef Junior
Autor: Materiały Prasowe

Wersja programu, w której to młodzi adepci kulinarnej sztuki walczą o zwycięstwo pod czujnym okiem jury, cieszy się ogromną popularnością. TVN zrealizował już 4 edycje MasterChef Junior, które ukazują się od 2016 roku. Kolejny raz poznaliśmy niezwykle zdolnych młodych kucharzy, którzy musieli mierzyć się z konkurencjami, jakie przerosłyby niejednego dorosłego! Co już wiadomo o kolejnej edycji MasterChefa Junior?

MasterChef Junior 5 - kiedy nowa edycja kulinarnego show? Kiedy możemy liczyć na nowe odcinki? Te pytania z pewnością nurtują wielu widzów, którzy nie mogą już doczekać się nowego sezonu programu kulinarnego TVN? Czy stacja zdecyduje się na stworzenie piątej edycji MasterChef Junior? Sprawdź, co już wiadomo na ten temat!

MasterChef Junior 5 - czy będą nowe odcinki programu?

Program zadebiutował na antenie TVN w 2016 roku, 4 lata po premierze 'dorosłego' MasterChefa. Bardzo szybko okazało się, że oglądalność Juniora również jest bardzo dobra, dlatego stacja zdecydowała się na stworzenie już czterech edycji tego programu. Jak do tej pory tytuł MasterChefa Juniora zdobyli: Natalia Paździor, Julia Cymbaluk oraz Bartosz Kwiecień. Mimo że stacja nie potwierdziła jeszcze oficjalnie, że powstanie 5 edycja, możemy się spodziewać, że w przyszłym roku pojawi się kolejna edycja show.

MasterChef Junior 5 - kiedy nowa edycja programu?

Jeśli nowa edycja faktycznie się odbędzie, możemy się jej spodziewać wiosną 2020 roku.

NAJNOWSZE