Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov 2022: GDZIE OGLĄDAĆ? Pudzian Khalidov live za darmo?

i

Autor: KSW77 - Face-offs / materiał prasowy Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov 2022: GDZIE OGLĄDAĆ? Pudzian Khalidov live za darmo?

Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov 2022: GDZIE OGLĄDAĆ? Walka Pudziana live za darmo?

2022-12-17 17:37

Pudzianowski vs Khalidov 2022 - gdzie oglądać na żywo? Walka legend już na samą myśl wzbudza ogromne emocje. Te będą miały swój szczyt, gdy dwie legendy sportów wejdą do oktagonu i stoczą historyczny, a jednocześnie najdroższy pojedynek. Nie możecie go przegapić, dlatego sprawdźcie, gdzie oglądać Pudzianowski - Khalidov online. Przekonajcie się też, czy walka Pudzian Khalidov za darmo jest udostępniona!

Spis treści

  1. Pudzianowski - Khalidov 2022: GDZIE OGLĄDAĆ?
  2. Pudzianowski - Khalidov 2022: LIVE ZA DARMO

Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov 2022: gdzie oglądać? Nie możecie przegapić walki tytanów pracy i jednocześnie pojedynku legendarnych sportowców. Walka Pudzian Khalidov live jest jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych 2022 roku. Jeśli chodzi o sporty walki, to zdecydowanie najbardziej doniosła! Mówiło się o niej już od dawna, a głośniej zrobiło się wtedy, gdy Pudzian znokautował Michała Materlę. Mariusz jest obecnie na fali pięciu wygranych z rzędu, a pojedynek z Mamedem będzie jego trzecią konfrontacją z jedną z legend MMA w Polsce. W przeszłości zdominował i rozbił Łukasza Jurkowskiego, a następnie znokautował wspomnianego wcześniej Michała Materlę. Zdecydowanie teraz staje przed najtrudniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Pudzianowski vs Khalidov na żywo odbędzie się przed piętnastoma tysiącami fanów w Arenie Gliwice. Jeśli nie możecie być na miejscu, to oglądajcie galę w internecie.

Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov 2022: kiedy i gdzie walka na KSW 77? [DATA, MIASTO]

PUDZIANOWSKI OCENIA swoje SZANSE z Khalidovem. Przyznał TO WPROST!

Pudzianowski - Khalidov 2022: GDZIE OGLĄDAĆ?

Pudzianowski - Khalidov 2022 online obowiązkowo musicie oglądać, jeśli jesteście fanami sportów walki, a w szczególności jesteście pod wrażeniem sportowego zacięcia legendy strong-manów. Zmierzy się on z Mamedem Khalidovem, czyli jednym z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce. W sumie stoczył 45 pojedynków, z których 35 wygrał. Zawodnik z Olsztyna to prawdziwy fenomen mieszanych sztuk walki i człowiek, który potrafi w klatce zafundować rywalom nie tylko niespotykane nokauty, ale też ekwilibrystyczne poddania. Transmisja Pudzianowski vs Khalidov live online udostępniona będzie na platformie Viaplay. Możecie wykupić pakiet i w każdej chwili z niego zrezygnować. Koszt miesięcznej licencji to 34 złote. 

Pudzianowski - Khalidov 2022: LIVE ZA DARMO

Walka Pudzianowski - Khalidov live za darmo to marzenie wielu kibiców, którzy wiedzą, jak ważny to pojedynek. Mamed Khalidov pomimo ogromnego doświadczenia nie ma łatwego zdania. Były mistrz wagi średniej i półciężkiej KSW po raz pierwszy jednak stanie naprzeciwko rywala z królewskiej kategorii wagowej i będzie musiał się zmierzyć nie tylko z jego masą, ale też potężną, nokautującą siłą ciosu. Pojedynek odbędzie się w limicie do 120,2 kilogramów! Transmisja za darmo nie będzie udostępniona, a wszystkie nielegalne streamy będą blokowane. 

Pudzianowski - Khalidov 2022: najdroższa walka w historii! Tytani KSW ujawnia jeszcze więcej tajemnic

Sonda
Mariusz Pudzianowski vs Mamed Khalidov: kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE