Marianna Schreiber - mąż, wiek, Top Model, zdjęcia, wzrost, wykształcenie, Instagram

2021-10-12 15:58 Ewelina Kulasza
Marianna Schreiber
Autor: x-news/TVN

Kim jest Marianna Schreiber? Kobieta dała się poznać wszystkim jako uczestniczka jubileuszowej, dziesiątej edycji Top Model. Kiedy pojawiła się na castingu, zrobiło się o niej naprawdę głośno! Co musicie wiedzieć na jej temat? Najważniejsze informacje takie jak wiek, wzrost, mąż i nie tylko, znajdziecie poniżej.

Marianna Schreiber - mąż, wiek, Top Model, zdjęcia, wzrost, wykształcenie, Instagram takie frazy najczęściej wyszukiwane są w sieci przez internautów. Marianna Schreiber to żona polityka Prawa i Sprawiedliwości, a także pedagog. Widzowie mogli poznać ją bardziej, kiedy to pojawiła się w castingowym odcinku w 10. edycji programu Top Model. Marianna zauroczyła jurorów i przeszła do kolejnego etapu, jakim był bootcamp. Choć nie zakwalifikowała się do domu modelek, to na dobre rozpoczęła swoją karierę w mediach oraz w modelingu. Na jej social mediach możemy zobaczyć zdjęcia z sesji zdjęciowych w których uczestniczy, a także jej ułamki z życia. prócz tego Marianna Schreiber prowadzi bloga, jest żoną oraz mamą. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Marianna Schreiber - wiek

Ile lat ma Marianna Schreiber? W sieci można znaleźć informację, że Marianna ma 28 lat.

Marianna Schreiber - wzrost

Jakiego wzrostu jest Marianna Schreiber? Marianna ma 176 cm wzrostu.

Marianna Schreiber - mąż

Kim jest mąż Marianny Schreiber? Okazuje się, że wybrankiem jej serca jest polityk Łukasz Schreiber, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Co ciekawe, od 2019 roku mężczyzna jest członkiem Rady Ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego.

Marianna Schreiber - dzieci

Czy Marianna Schreiber ma dzieci? Marianna razem ze swoim mężem Łukaszem wychowuje córkę Patrycję, która ma 6 lat.

Marianna Schreiber - wykształcenie

Kim Marianna Schreiber jest z wykształcenia? Kobieta ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogicznym. Z jej social mediów możemy dowiedzieć się, że związana jest z zawodem nauczycielki, a także terapeutki. Oprócz tego Marianna jest w trakcie robienia doktoratu również o kierunku pedagogicznym.

Marianna Schreiber - Instagram

Marianna Schreiber jest aktywna na Instagramie. Jej konto na którym publikuje zdjęcia możemy znaleźć w aplikacji pod nazwą @marysiaschreiber.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE