Sanatorium miłości

Maria z "Sanatorium" nie zawsze tak wyglądała. Na starych zdjęciach jest nie do poznania!

2024-04-23 17:37

"Sanatorium miłości" to uwielbiany przez Polaków program Telewizji Polskiej. Właśnie emitowana jest szósta seria popularnego randkowego show dla seniorów, którego jedną z jaśniejszych gwiazd jest Maria Oleksiewicz, przedsiębiorcza bizneswoman, która swoją bezpośredniością i humorem skradła serca widzów i kuracjuszy. Nie wielu jednak wie, że w młodości kuracjuszka wyglądała zupełnie inaczej niż dziś!

Śmiało można powiedzieć, że Maria Oleksiewicz jest jedną z najbarwniejszych postaci szóstej edycji "Sanatorium miłości". Seniorka, która w siódmym odcinku zdobyła tytuł "kuracjuszki odcinka" nie ukrywa, że do programu przyszła, ponieważ szuka prawdziwej miłości. Choć w biznesie radzi sobie znakomicie (prowadziła rodzinną firmę wędliniarską, której produkty są znane w całej Polsce oraz pensjonat w Zakopanem), to w miłości niestety nie miała szczęścia.

Seniorka z "Sanatorium miłości" to milionerka? Wołali na nią "kaszanka"

Maria sympatię widzów zaskarbiła sobie humorem, charyzmą i niebywałą pewnością siebie. Przedsiębiorcza seniorka aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z internautami kadrami ze swojego życia. Niestety musiała zmierzyć się także z wieloma nieprzychylnymi komentarzami dotyczącymi jej pełnych, kobiecych kształtów. Jakiś czas temu Maria utarła nosa hejterom i pokazała swoje nowe zdjęcia, na których widać, że sporo schudła (aż 12 kilogramów) dzięki popularnej diecie. Jak podkreśliła w swoim wpisie na Facebooku, zrobiła to nie dlatego, że nie była zadowolona z dotychczasowego wyglądu, a z powodu problemów zdrowotnych. Kuracjuszka przygotowuje się bowiem do ważnej operacji.

Maria z "Sanatorium miłości" nie zawsze była blondynką!

Okazuje się, że redukcja wagi to nie jedyna metamorfoza, jaką w swoim życiu przeszła Maria. Na swoim profilu na Instagramie seniorka udostępniła kilka zdjęć z przeszłości, aż trudno uwierzyć, że tak kiedyś wyglądała! Na fotografiach widzimy ją bowiem w czarnych włosach! Jak Wam się podoba Maria w takim wydaniu?

Jeden z internautów zauważył, że uczestniczka "Sanatorium miłości" niewiele się zmieniła

Nie wiele się Pani zmieniła. Czy w blondzie czy w czarnych błysk w oku i apetyt na życie w spojrzeniu jest. 🔥❤️ - możemy przeczytać.

Listen on Spreaker.