Sanatorium miłości

Maria z "Sanatorium miłości" przeszła sporą metamorfozę. Stosowała popularną dietę

2024-04-04 10:21

"Sanatorium miłości" to uwielbiany przez Polaków program Telewizji Polskiej. Na ekranach możemy właśnie oglądać 6. edycję. W tej odsłonie poznaliśmy Marię, która jest niezwykle wesołą, a zarazem przedsiębiorczą osobą. Zajmująca się hotelarstwem kobieta była niestety narażona na nieprzychylne komentarze odnośnie swojego wyglądu. Właśnie pochwaliła się nowymi zdjęciami, na których prezentuje nową sylwetkę.

"Sanatorium miłości" właśnie nabiera rumieńców. Poszukujący miłości kuracjusze zdążyli już dobrze się poznać. Mają za sobą już pierwsze zauroczenia, randki, a nawet kłótnie. W 6. odsłonie randkowego show Telewizji Polskiej pojawiło się wiele ciekawych osobistości, co zapowiadała jeszcze przed rozpoczęciem tej edycji prowadząca Marta Manowska.

"W tym roku przejechały naprawdę duże indywidualności. Łatwo nie było i nie było oczywiste, że ta grupa od razu stanie się jednością. Mieliśmy trochę przejść" - wyznała Manowska.

Piotr Hubert Langfort z "Sanatorium Miłości" opowiada o udziale w "The Voice Senior"

Maria została ulubienicą widzów

Jedną z kuracjuszek jest Maria, która wręcz emanuje dobrą energią. Jej humor i empatia udzielają się także pozostałym uczestnikom programu. Nic dziwnego, że sympatyczna blondynka z marszu stała się ulubienicą widzów. Maria na co dzień zajmowała się hotelarstwem, wcześniej mieszkała w Zakopanem. Za sobą ma trzy małżeństwa, a teraz szuka mężczyzny, który nie będzie cenił sobie prawdomówność oraz uczciwą pracę. Wielokrotnie podkreślała, że o miłość jest w stanie walczyć jak lwica. Niestety, Maria musiała zmierzyć się także z wieloma nieprzychylnymi komentarzami dotyczącymi jej pełnych, kobiecych kształtów. Teraz na swoim profilu na Facebooku podzieliła się nowymi zdjęciami, na których widać, że przeszła niesłychaną metamorfozę.

Maria z "Sanatorium miłości" przeszła metamorfozę

Maria niejednokrotnie podkreślała, że chciałaby zrzucić kilka kilogramów, głównie z powodu czekającego ją zabiegu biodra. Kuracjuszka jest bardzo aktywna na Facebooku i właśnie dodała kilka nowych fotografii, na których chwali się odmienioną sylwetką. Udało jej się schudnąć aż 12 kilogramów w pięć miesięcy! Jak sama przyznała, to dopiero początek jej walki z nadprogramowymi kilogramami.

"No i schudłam 12 kg w 3 miesiące. Keto – no i strach ma wielkie oczy" - napisała rozradowana Maria.

Pod najnowszymi zdjęciami kuracjuszki, pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od osób, które kibicują Marii.

Marylko kochana, Twoja wytrwałość i wrażliwość na piękno są wartością szczególną. Szacunek Skarbie.

Dobra robota. Będziesz, jak modelka. Garderobę trzeba będzie wymienić.

Super Marysiu! Tak trzymać

Wielkie brawa dla Ciebie Marysiu👏👏👏

Zanim zdecydujemy się na jakąkolwiek dietę, należy pamiętać, aby skonsultować się z dietetykiem i wykonać niezbędne badania, aby sprawdzić stan naszego zdrowia.

Listen on Spreaker.