Sanatorium miłości

i

Autor: materiały promocyjne TVP

Programy

Maria Luiza opuściła "Sanatorium miłości". W programie pojawia się nowa uczestniczka

2024-04-22 9:50

Jedna z kuracjuszek zrezygnowała z dalszego uczestnictwa w programie. W jej miejsce pojawiła się nowa osoba – Maria z Łodzi, która może sporo namieszać. Wiemy, co kierowało kobitą, która zdecydowała się wrócić do domu oraz, który z panów wpadł w oko nowej seniorce.

6. edycja Sanatorium miłości zdecydowanie przejdzie do historii jako jedna z najbardziej zaskakujących i emocjonujących. Już od pierwszych odcinków nie brakuje kontrowersji i zaskakujących decyzji, ale również awantur, kłótni, przyjaźni i romantycznych uniesień. Marta Manowska, jeszcze przed rozpoczęciem programu, informowała wszystkich fanów randkowego show dla seniorów, że kuracjusze mają skrajne osobowości, co nie było łatwe do okiełznania. Produkcja zapowiedziała wówczas sporą zmianę w formacie, która przez długi czas pozostawała tajemnicą. Teraz, gdy wszystkie karty zostały wyłożone na stół, wiemy już, że chodziło o nową uczestniczkę w show, ale także opuszczenie programu przez jedną z kuracjuszek. To z pewnością zszokowało wszystkich wiernych fanów programu, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jeszcze nigdy żaden uczestnik nie zrezygnował z udziału w trakcie trwania widowiska.

TOP10 najlepszych koreańskich filmów i seriali | To Się Kręci #25

Sanatorium miłości - Maria Luiza

Po kilku tygodniach domysłów i plotek wiadomo już, że wspomniana przełomowa decyzja ma dotyczyć pojawienia się w programie nowej seniorki - Marii, ale także rezygnacji z show Marii Luizy. Taki zwrot akcji był ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla uczestników, z którymi seniorka naprawdę dobrze się dogadywała, ale nawet samej prowadzącej.

Dzisiaj podczas rozmowy Maja powiedziała nam, że opuszcza program. Chyba mieszają się w nas trochę zdziwienie, trochę szok, a z drugiej strony jakaś akceptacja tej sytuacji - wyznała Marta Manowska.

Kuracjuszka uargumentowała swoją decyzję faktem, że nie potrafi zaangażować się w poważną relację z żadnym mężczyzną, którego poznała w programie, więc dalszy udział w show uznała za bezsensowny.

Ze względu na to, że czuję, że nie znajdę tu miłości, podjęłam decyzję. Jest to moja decyzja i tylko moja. Po prostu chcę opuścić ten program. Ja muszę dać szansę może innej kobiecie

Bardzo szkoda, ale to jest życie. Czuję, że powinnam w tym momencie wyjść. To jest silniejsze ode mnie. Nie przypuszczałam, że w ciągu dwóch tygodni można się tak zintegrować, że tak można fajnie spędzać czas.

Kuracjuszka przyznała, że pobyt w na turnusie był dla niej niesamowitym doświadczeniem, z którego zamierza wyciągnąć wszystko, co najlepsze.

Sanatorium miłości - Maria z Łodzi

Maria z Sanatorium miłości 6 weszła na miejsce swojej imienniczki i od razu wywołała wielkie poruszenie w grupie. Kobieta zaprosiła wszystkich panów na szybkie randki, dzięki czemu mogła ich lepiej poznać.

Grupa powitała mnie wspaniale. Ja trochę obawiałam się, że mają już swoje relacje, przyzwyczajenia. Na spakowanie walizki miałam 2 dni, ale nie zabrakło w niej niczego. Nie wiedziałam co wziąć, bo bardzo przeżyłam, że dostałam telefon. Było to dla mnie duże wyzwanie, ale powiedziałam, że dam radę.

Nowa uczestniczka przyznała, że najlepszy kontakt złapała z Ryszardem, którego zaprosiła na randkę. Jak będzie wyglądała jej przygoda w programie? Czy uda jej się odnaleźć bratnią duszę? Tego dowiemy się już niedługo!