Mammy Food - Łódź. Kuchenne rewolucje nie pomogły! Restauracja została zamknięta

2020-12-01 15:38 AW
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Blisko centrum Łodzi, tuż obok trzeciego co do wielkości Wydziału Uniwersytetu Łódzkiego i dużego akademika, Ania i Kuba prowadzą niewielkie Bistro Galancie z obiadami domowymi. Miało to pomóc im w pozbieraniu się po tragedii, jaką była dla nich śmierć dziecka. Choć lokal mieścił się w piwnicy, bliskość Uniwersytetu i akademika miała gwarantować dużą liczbę potencjalnych klientów. Szybko okazało się, że studenci nie zjawiają się tak licznie, jak oczekiwano, a lokal na siebie nie zarabia.

Mammy Food - Łódź. Kuchenne rewolucje nie pomogły! Magda Gessler przybyła na pomoc, aby ratować Bistro Galancie. Sytuacja była bardzo trudna i nie poprawiały jej także burzliwe relacje z mamą. Po kolejnych rodzinnych scysjach para została praktycznie sama, wspierana jedynie przez brata Kuby, Igora. Każde z nich chciałoby jednak zawalczyć o utrzymanie bistra i odwrócenie złej passy. Właściciele postanowili wezwać na pomoc Magdę Gessler.

Mammy Food - Łódź. Kuchenne rewolucje nie pomogły! Restauracja została zamknięta

Odcinek z Łodzi premierowo został wyemitowany w 20. sezonie Kuchennych rewolucji, 10 października 2019. Magda Gessler postanowiła, że restauracja będzie serwować domowe jedzenie, które przyciągnie studentów mieszkających w jej pobliżu. Zachęcać miała także nazwa - Mammy Food. Gessler powróciła do lokalu sześć tygodni po rewolucji. Niestety, w niemal wszystkich daniach, które otrzymała, wskazała pewne niedociągnięcia. Magda przyznała, że jedzenie nie jest takie, jakie zostawiła.

Magda Gessler przyznała także, że miejsce jest puste i zimne, a właścicielka sprawia wrażenie smutnej. Okazało się, że problemem był fakt, iż bardzo dużo czasu musi spędzać w pracy i brakuje jej kontaktu ze swoimi dziećmi. Restauratorka przyznała, że kobieta musi zmienić swoje nastawienie do lokalu, bo inaczej to miejsce nie będzie miało przyszłości. Niestety, udział w programie nie pomógł właścicielom, a obecnie Mammy Food oznaczone jest jako zamknięte na stałe.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE