Kuchenne rewolucje sezon 22, odcinek 1. Kiedy w TVN i na Player?

2020-11-30 14:25 AW
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Kuchenne rewolucje to bez dwóch zdań jeden z najbardziej znanych i najchętniej oglądanych programów telewizyjnych. W każdym odcinku show restauratorka Magda Gessler odwiedza upadające restauracje, aby pomóc im utrzymać biznes i pozyskać nowych klientów. Program emitowany jest w TVN od 2010 roku, a przez 10 lat emisji wzięło w nim udział już niemal 300 restauracji z całej Polski.

Kuchenne rewolucje sezon 22, odcinek 1. Kiedy w TVN i na Player? Co z nowymi odcinkami? Poprzedni, 21 sezon Kuchennych rewolucji, był nieco inny niż zwykle. Emisja rozpoczęła się jeszcze wiosną 2020 roku, jednak ze względu na pandemię został on zawieszony zaledwie po czterech odcinkach, a pozostałe zostały wyemitowane dopiero jesienią.

Kuchenne rewolucje sezon 22, odcinek 1. Kiedy w TVN i na Player?

21 sezon programu zakończył się 26 listopada 2020. Z racji tego, że Kuchenne rewolucje cały czas cieszą się bardzo wysoką oglądalnością, trudno wyobrazić sobie, aby programu Magdy Gessler miało zabraknąć w wiosennej ramówce przyszłego roku. Jak na razie jednak stacja TVN nie potwierdziła oficjalnie, czy kulinarne show powróci. 

Tym razem jednak twórcy programu mogą napotkać na sporą przeszkodę przy tworzeniu nowych odcinków programu. Od końca października z powodu pandemii zamknięte są w Polsce lokale gastronomiczne. Niewykluczone jednak, że udało się nagrać odcinki Kuchennych rewolucji przed wprowadzeniem obostrzeń. Jeśli nic się nie zmieni i kolejny sezon Kuchennych rewolucji wystartuje wiosną 2021 roku, nowych odcinków możemy spodziewać się mniej więcej na początku marca.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE