Mam Talent: Julia Wieniawa aż zalała się łzami! “Poruszyłeś wszystkie moje struny”

i

Autor: Screenshot Instagram/ tvn.pl i mamtalent_tvn Mam Talent: Julia Wieniawa aż zalała się łzami! “Poruszyłeś wszystkie moje struny”

Co to był za występ!

Mam Talent: Julia Wieniawa aż zalała się łzami! “Poruszyłeś wszystkie moje struny”

2024-05-19 14:17

Finał Mam Talent 2024 za nami i… cóż to były za emocje! Finaliści dali prawdziwy popis i choć zwycięzca mógł być tylko jeden, z pewnością wszyscy zapiszą się w pamięci widzów. A także jurorów, zwłaszcza jeden jegomość, który doprowadził Julię Wieniawę do łez.

Mam Talent – Tymoteusz Sobczyk zaskoczył Julię Wieniawę. Polały się łzy

Mam Talent 2024 wygrał ostatecznie młody raper Bartek Wasilewski, a na drugim miejscu uplasował się Filip Drogos. I choć Tymoteusz Sobczyk, który swoim tańcem oczarował dosłownie wszystkich, nie zdobył żadnej nagrody, to właśnie jego występ wywołał w jurorach największe poruszenie.

SPRAWDŹ TEŻ: Finał Mam Talent w ogniu krytyki. Nie tak miało być? “Masakra”

W finale 15. edycji Mam Talent Tymoteusz Sobczyk zatańczył do piosenki “Mamo moja” Macieja Musiałowskiego, który zaprezentował ją w 2015 roku na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej i od tego zaczęła się jego kariera. Julia Wieniawa, prywatnie bliska przyjaciółka aktora, nie mogła powstrzymać emocji. W trakcie występu Tymoteusza zalała się łzami, a gdy tylko skończył tańczyć, wbiegła na scenę i czule go uściskała.

Jesteś artystą. Jesteś wielki. Kocham Cię. Dziękuję Ci za to. Wspaniały wybór. Dziękuje Ci za tę piosenkę – mówiła cała w emocjach.

Podczas oceny jurorskiej Tymoteusz Sobczyk zebrał same pochwały, a Julia Wieniawa kontynuowała swe zachwyty.

Twój taniec mnie porusza. Jesteś chodzącą, tańczącą prawdą. Wybór tej piosenki mnie zaskoczył i poruszył – piosenka, którą napisał Maciej Musiałowski na PPA i od tego zaczęła się jego kariera. Piosenka absolutnie wzruszająca, Ty tylko podbiłeś jej znaczenie. Znam kontekst powstania tej piosenki. Poruszyłeś wszystkie moje struny, ja naprawdę rzadko się wzruszam – powiedziała.

Co sądzicie o występie Tymoteusza? Uważacie, że powinien wygrać?

SPRAWDŹ TEŻ: Gwiazda Gogglebox pokazała wnętrza nowego domu! Tak mieszka Krzysztof Radzikowski

Sonda
Oglądasz "Mam Talent"?
Kamil Bednarek zaczynał w Mam Talent. Dziś jest mężem i zmienił wizerunek