Mam Talent

i

Autor: TRICOLORS/East News

Mam Talent 13 - jury. Wiadomo już, kto zajmie miejsce Agustina Egurroli!

2021-05-22 18:56

Mam Talent to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Na antenie TVN gości od 2008 roku i niezmiennie przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną publiczność. Pod koniec kwietnia 2021 roku wystartował casting do niezwykle długo wyczekiwanej, trzynastej edycji Mam Talent. Wiadomo już, kto tym razem zasiądzie w jury programu i zajmie miejsce Agustina Egurroli.

Mam Talent 13 - jury. Od 2008 roku widzowie mieli okazję obejrzeć aż dwanaście edycji programu Mam Talent, w których uczestnikami byli utalentowali wokaliści, tancerze czy też akrobaci. Każdy z nich marzył o tym, aby dojść do wielkiego finału i zgarnąć 300 tysięcy złotych. Na to, kto otrzyma taką możliwość, największy wpływ mają jurorzy, którzy już od castingów wybierają najlepszych z najlepszych. Kto zasiądzie w jury 13. edycji Mam Talent?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Mam Talent 13 - jury

Pierwsza edycja programu Mam Talent zadebiutowała na antenie TVN w 2008 roku. Wówczas w jury zasiadali: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Kuba Wojewódzki. Skład jurorski pozostawał bez zmian przez pierwsze trzy edycje. W czwartej oraz piątej odsłonie show, miejsce Kuby Wojewódzkiego zajął Robert Kozyra, a od 6.edycji występy uczestników oceniali: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola.

Kilka miesięcy temu znany choreograf postanowił spróbować swoich sił, jako juror w programie Telewizji Polskiej, Dance Dance Dance. Wiadomo już, że miejsce Agustina w jury Mam Talent zajmie... Jan Kliment! To popularny tancerz, którego widzowie świetnie znają z programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami! Jak sprawdzi się w roli jurora? O tym przekonamy się już jesienią tego roku, kiedy to na antenie TVN zadebiutuje 13. odsłona Mam Talent!