Mam Talent 13 - jury. Wiadomo już, kto zajmie miejsce Agustina Egurroli!

Mam Talent
Autor: TRICOLORS/East News

Mam Talent to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Na antenie TVN gości od 2008 roku i niezmiennie przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną publiczność. Pod koniec kwietnia 2021 roku wystartował casting do niezwykle długo wyczekiwanej, trzynastej edycji Mam Talent. Wiadomo już, kto tym razem zasiądzie w jury programu i zajmie miejsce Agustina Egurroli.

Mam Talent 13 - jury. Od 2008 roku widzowie mieli okazję obejrzeć aż dwanaście edycji programu Mam Talent, w których uczestnikami byli utalentowali wokaliści, tancerze czy też akrobaci. Każdy z nich marzył o tym, aby dojść do wielkiego finału i zgarnąć 300 tysięcy złotych. Na to, kto otrzyma taką możliwość, największy wpływ mają jurorzy, którzy już od castingów wybierają najlepszych z najlepszych. Kto zasiądzie w jury 13. edycji Mam Talent?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Mam Talent 13 - jury

Pierwsza edycja programu Mam Talent zadebiutowała na antenie TVN w 2008 roku. Wówczas w jury zasiadali: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Kuba Wojewódzki. Skład jurorski pozostawał bez zmian przez pierwsze trzy edycje. W czwartej oraz piątej odsłonie show, miejsce Kuby Wojewódzkiego zajął Robert Kozyra, a od 6.edycji występy uczestników oceniali: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola.

Kilka miesięcy temu znany choreograf postanowił spróbować swoich sił, jako juror w programie Telewizji Polskiej, Dance Dance Dance. Wiadomo już, że miejsce Agustina w jury Mam Talent zajmie... Jan Kliment! To popularny tancerz, którego widzowie świetnie znają z programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami! Jak sprawdzi się w roli jurora? O tym przekonamy się już jesienią tego roku, kiedy to na antenie TVN zadebiutuje 13. odsłona Mam Talent!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE