Przyjaciele

i

Autor: Courtesy Everett Collection / Everett ColEAST NEWS

Przyjaciele: jak zmienili się bohaterowie? Serial wraca po 17 latach z odcinkiem specjalnym

2021-05-22 9:08

Przyjaciele to bez wątpienia popkulturalny fenomen. Serial, który zadebiutował w telewizji we wrześniu 1994 roku, doczekał się aż 10 sezonów. Ostatni odcinek Przyjaciół, który został wyemitowany w 2004 roku, w samych Stanach Zjednoczonych obejrzało 52,5 mln widzów! Wydaje się zresztą, że popularność Przyjaciół nie maleje z czasem. Serial obecny jest od niedawna na HBO GO, a fani tej produkcji cały czas odświeżają sobie stare odcinki.

Przyjaciele: jak bohaterowie serialu wyglądają dzisiaj? Mimo że z tą produkcją pożegnaliśmy się już 17 lat temu, wielu widzom nadal trudno się z tym pogodzić. Po wielu, wielu latach próśb od fanów, w końcu twórcy zdecydowali się stworzyć odcinek specjalny. We Friends: The Reunion zobaczymy całą szóstkę aktorów wcielających się w głównych bohaterów, którzy będą przede wszystkim wspominać lata spędzone na planie. Premiera odcinka specjalnego zaplanowana jest na 27 maja w HBO Max.

Przyjaciele - jak zmienili się bohaterowie serialu?

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE