Programy TV

Madzia Wójcik pięć lat temu zwyciężyła "Big Brother". Sprawdzamy, jak dziś wygląda i co u niej słychać!

Madzia Wójcik została zwyciężczynią reaktywowanej po latach, szóstej edycji programu "Big Brother". Dziewczyna zgarnęła 100 tysięcy złotych oraz samochód i zdobyła ogromną popularność w sieci! Sprawdzamy, jak dziś wygląda Madzia Wójcik i jak wygląda jej codzienność. Zmieniła się przez tych pięć lat?

Spis treści

  1. "Big Brother" - o programie
  2. Madzia Wójcik zwyciężyła 6. edycję "Big Brothera"
  3. Jak dziś wygląda Madzia Wójcik z "Big Brothera"? 

"Big Brother" - o programie

Big Brother był jednym z pierwszych programów typu reality show w polskiej telewizji. Gdy w 2001 roku wystartowała jego pierwsza edycja, format stał się absolutnym hitem! Świadczy o tym średni wynik oglądalności, które sięgał ponad 4 miliony! 

Uczestnicy "Big Brothera" zamieszkali w Domu Wielkiego Brata, biła rekordy popularności.

Program doczekał się w Polsce łącznie siedmiu edycji. Dwie ostatnie zostały reaktywowane po latach i zostały wyemitowane w 2019 roku (wiosną i jesienią). 

Czytaj także: "Big Brother". Piotr Lato z hukiem wyleciał z reality show. Po latach poszedł do innego programu, gdzie... znalazł miłość!

Madzia Wójcik zwyciężyła 6. edycję "Big Brothera"

Zwyciężczynią 6. edycji "Big Brother" została Madzia Wójcik. Uczestniczka, na planie programu nawiązała relację z innym uczestnikiem, Olehem Riaszeńczewem. Para kontynuowała swoją relację jeszcze po zakończeniu "Big Brothera", jednak po jakimś czasie Madzia i Oleh się rozstali. 

Nie ma co wracać do tego, co było. Trzeba się koncentrować na tym co tu i teraz i myśleć pozytywnie o przyszłości - mówiła z reporterką Jastrząb Post. 

Kobieta wygrała 100 tysięcy złotych oraz samochód, ale największą nagrodą była dla niej popularność, którą zdobyła dzięki programowi. 

Tuż po zakończeniu reality show Magda Wójcik deklarowała, że wygraną przeznaczy na rozkręcenie własnego biznesu, jakim miała być własna marka odzieżowa. Później wyjaśniała, że przez pandemię się jej to nie udało. 

Jak dziś wygląda Madzia Wójcik z "Big Brothera"? 

Madzia Wójcik jest znaną influencerką. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 230 tysięcy osób! Zwyciężczyni "Big Brothera" często dodaje nowe zdjęcia, na których pokazuje swoją codzienność. Jak się zmieniła Madzia Wójcik? Zobacz w galerii! 

Alicja Walczak z „Big Brothera”. Tak potoczyło się jej życie