Gwiazdy

"Big Brother" Frytka po latach. Oszałamiająca metamorfoza skandalistki z show. Maja Frykowska nawróciła się do Boga

Frytka z 3. edycji "Big Brother" to dziś zupełnie inna osoba. Skandalistka, która zasłynęła słynną "sceną w jacuzzi" nie tylko zmieniła imię, ale przewartościowała cała swoje życie, zawierzając je Bogu. Maja Frykowska wyjawiła mrożące krew w żyłach fakty o sobie.

Spis treści

 1. "Big Brother": najpopularniejsi uczestnicy 
 2. Frytka z "Big Brother" i słynna scena w jacuzzi 
 3. Agnieszka Frykowska zmieniła imię na Maja i nawróciła się 
 4. Dramat w życiu Mai Frykowskiej
 5. Jak zmieniła się Frytka z "Big Brother"? 

"Big Brother": najpopularniejsi uczestnicy 

Programy typu reality show cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Erę na nie zapoczątkował słynny "Big Brother", który zadebiutował w 2001 roku na antenie TVN. Uczestnikami formatu była grupa śmiałków, która została zamknięta w Domu Wielkiego Brata. Było to nie lada wyzwanie, bo ich pobyt tam był śledzony przez kamery. Uczestnicy show zostali całkowicie odcięci od świata zewnętrznego, a ich zachowania, wzajemne relacje czy rozmowy były emitowane w telewizji. 

"Big Brother" doczekał się w Polsce łącznie siedmiu edycji, a wśród najbardziej znanych uczestników nie sposób nie wymienić m.in.:

 • Manueli Michalak, 
 • Piotra Gulczyńskiego, 
 • Joli Rutowicz, 
 • Moniki Sewioło, 
 • Agnieszki Frykowskiej, 
 • Łukasza Wiewiórskiego. 

Frytka z "Big Brother" i słynna scena w jacuzzi 

Agnieszka "Frytka" Frykowska dała się poznać szerszej publiczności w 2002 roku, jako jedna z uczestników III edycji rality show "Big Brother". Dziewczyna została okrzyknięta skandalistką po tym, jak kamery zarejestrowały jej miłosne igraszki z Kenem w jacuzzi. Choć cała Polska uważała, że para dała się na sto procent ponieść emocjom, dopiero po latach okazało się, że podczas słynnej sceny w jacuzzi, do niczego nie nie doszło!

Frytka przez wiele lat musiała tłumaczyć się z czegoś, co tak na prawdę nie miało miejsca. 

Media donosiły o stosunku seksualnym, którego... nie było! Prawda jest taka, że któryś z operatorów tak pędził z kamerą, że walnął z impetem w lustro weneckie. Huk sprawił, że natychmiast oprzytomniałam i zakończyliśmy baraszkowanie w pianie… - wyjawiła w książce "Pokonaj siebie". 

Czytaj także: Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką i bohaterką najsłynniejszego romansu w historii "Big Brother"

Niewątpliwie, udział w "Big Brother" był dla Frykowskiej przepustką do rozpoznawalności. Wystąpiła w dwóch edycjach programu "Bar", a później poprowadziła "Przystanek Alaska" na Polsat Play. Zagrała także w kilku filmach i serialach. 

Agnieszka Frykowska zmieniła imię na Maja i nawróciła się 

Agnieszka Frykowska od lat nie jest już tym samym człowiekiem. Skandalistka z "Big Brother" w 2010 roku zmieniła imię na Maja. 

Chcę zamknąć pewien etap w swoim życiu i rozpocząć zupełnie nowy. Jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu mi się to udało. Wierzę, że ludziom od tej chwili łatwiej będzie dostrzec pozytywne zmiany jakie we mnie zaszły - zdradziła w wywiadzie z serwisem Plotek. 

Maja Frykowska nawróciła się do Boga i zaczęła głosić słowo Boże. Na jej Instagramie nie brakuje cytatów z Biblii. Kobieta nie ukrywa, że dzięki relacji z Bogiem, jej życie całkowicie się odmieniło. 

Dzisiaj chce głosić Słowo Boże. Chcę świadczyć o tym, że w każdym momencie życia można się zmienić i nawrócić na dobrą drogą. Nie ma znaczenia czy to będzie show biznes ,czy scena: moja misja się nie zmieni - powiedziała w rozmowie z misyjnie.pl

Dramat w życiu Mai Frykowskiej

W 2018 roku o byłej uczestniczce "Big Brother" zrobiło się głośno za sprawą wydanej przez nią książki. W "Pokonaj siebie" wyznała, że przed laty została zgwałcona przez byłego chłopaka. 

Kobieta długo trzymała tę tragedię w sobie i nie powiedziała o niej nawet swoim bliskim. Mężczyzna, który miał się dopuścić tego czynu, dwa miesiące później zginął w wypadku samochodowym. Sprawa nigdy nie trafiła na policję. 

Jak zmieniła się Frytka z "Big Brother"? 

Maja Frykowska ma dzisiaj 45 lat, jest żoną i mamą. Ukończyła studia w łódzkiej "filmówce" i jest dyplomowanym producentem filmowym. Frytka z "Big Brothera", za sprawą życiowych zmian, nie przypomina już tej dziewczyny z reality show. Zobacz w galerii, jak się zmieniła. 

Grzegorz Mielec od lat mieszka w Brazylii, a kiedyś mogliśmy go podziwiać w programie Big Brother

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł