M jak miłość odcinek 1681 STRESZCZENIE. Magda nie wybaczy mężowi i przyjaciołom?

2022-10-10 9:56 NN
M jak miłość 1681 STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku?
Autor: AKPA M jak miłość 1681 STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku?

M jak miłość to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, którego emisja trwa już od wielu lat. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Prezentujemy streszczenie 1681. epizodu serialu M jak miłość i zdradzamy szczegóły jego emisji.

M jak miłość to popularny polski serial, którego fabułę widzowie od lat śledzą z zapartym tchem. Teraz M jak miłość ma dla nas w zanadrzu wiele dramatów Co tym razem przygotowali twórcy? Co wydarzy się w 1681. odcinku serialu M jak miłość? Streszczenie i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

M jak miłość 1681 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 1681. odcinka serialu M jak miłość prezentuje się następująco: Magda nadal nie umie wybaczyć zdrady ani mężowi, ani kolegom z kancelarii i wyznaje Kindze, że chce rozwodu. Gdy zagląda do biura spotyka Julię i jest bliska załamania. Maciek wciąż stoi po jej stronie i postanawia w końcu zamieszkać z matką w Grabinie. W końcu Budzyńska oznajmia mężowi, że nie wie, czy wciąż jeszcze go kocha. Z kolei Marszałek, gdy tylko dowiaduje się o zdradzie zięcia, od razu wybucha wściekłością. Werner odkrywa, że w budynku, do którego przeniosła się kancelaria, pracują także Julia z Sylwią. Adam poza tym cały czas próbuje zbliżyć się do Weroniki - co wyraźnie niepokoi Kamila - a gdy matka Poli wspomina, że ma długi, proponuje jej pożyczkę. Tymczasem Lenka zdaje egzamin ósmoklasisty, dopingowana przez całą rodzinę Zduńskich.

M jak miłość 1681 - gdzie i kiedy oglądać?

1681. odcinek serialu M jak miłość zostanie wyemitowany we wtorek 25 października 2022 roku, o godzinie 20:55, na antenie TVP2.

Sonda
Czy według ciebie M jak miłość to dobry serial?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE