M jak miłość: nowa bohaterka zrujnuje życie Łukasza

i

Autor: AKPA M jak miłość: nowa bohaterka zrujnuje życie Łukasza

M jak miłość: nowa bohaterka zrujnuje życie Łukasza! Co wiemy o Ewie?

2022-10-07 22:27

W M jak miłość zawita nowa bohaterka, w którą wcieli się Anna Kerth. Kobieta namiesza w życiu serialowego Łukasza. Co już wiemy o tej postaci?

Jeszcze wam mało dramatów w M jak miłość? To donosimy, że już w połowie października szeregi bohaterów Emki zasili nowa pani doktor, która z miejsca upatrzy sobie nową ofiarę. Będzie nią biedny Łukasz, który nieświadomie zadrze z własną przełożoną. 

M jak miłość: nowa bohaterka zrujnuje życie Łukasza

Do obsady M jak miłość już wkrótce dołączy Anna Kerth. Aktorka pojawi się w 1967. odcinku Emki jako doktor Ewa Kalinowska - nowa wspólniczka i Artura i współwłaścicielka przychodni w Lipnicy. Jak podaje serwis Świat Seriali, już pierwszego dnia Łukasz podpadnie nowej przełożonej. Rano zwróci jej uwagę, że zaparkowała na jego miejscu, co wytrąci ją z równowagi. Od tej pory fizjoterapeuta znajdzie się na jej celowniku, a jego życie stanie się znacznie trudniejsze. Jakie kłody będzie mu rzucać pod nogi Ewa? Przekonamy się już wkrótce. 1967. odcinek M jak miłość zostanie wyemitowany w dniu 18 października 2022 roku.

Sonda
Oglądasz "M jak miłość"?
M jak miłość, odcinek 1677: Magda odkryje, że Kinga wiedziała o zdradzie Andrzeja. Nigdy jej nie wybaczy?