M jak miłość: kłamstwa Franki położą kres jej małżeństwu z Pawłem! Jak zakończy się ich wątek?

i

Autor: AKPA M jak miłość: kłamstwa Franki położą kres jej małżeństwu z Pawłem! Jak zakończy się ich wątek?

M jak miłość: kłamstwa Franki położą kres jej małżeństwu z Pawłem! Jak zakończy się ich wątek?

2022-09-14 18:52

M jak miłość wraca po wakacyjnej przerwie, serwując widzom potężną dawkę emocji. W 1670. odcinku kłamstwa Franki wyjdą wreszcie na jaw, a Paweł wpadnie w szał. Czy ich małżeństwo się rozpadnie? Zdradzamy, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach M jak miłość.

M jak miłość - 1670. odcinek przyniesie istną katastrofę. Paweł dowie się wreszcie, po co tak naprawdę Franka poleciała do USA i... nie będzie w stanie wybaczyć żonie. Do akcji będzie musiała wkroczyć Marysia.

M jak miłość 1670: kłamstwa Franki położą kres jej małżeństwu z Pawłem! 

Z zakulisowego materiału dowiadujemy się, że - jak na ironię - to właśnie stryj Franki wyda ją przed Pawłem. Gdy Zduński dowie się, że jego żona wróciła do Polski już jakiś czas temu, podejmie daremną próbę kontaktu. Zagrozi, że zawiadomi policję i wówczas Franka magicznie zmaterializuje się w domu. Wyzna mężowi prawdę, że przed laty sprzedała własne dziecko i właśnie z tego powodu poleciała do Stanów. Paweł zrozumie wówczas, że kompletnie nie zna swojej żony i oświadczy, że nie chce jej znać. Franka nie da jednak za wygraną i zwróci się po pomoc do Marysi. Matka Pawła, widząc szczerą skruchę dziewczyny, zgodzi się zainterweniować. Czy to jednak coś da? Przekonamy się w kolejnych odcinkach M jak miłość.

Sonda
Co sądzisz o serialu "M jak miłość"?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
M jak miłość, odcinek 1670 ZWIASTUN. Tajemnica Franki wyjdzie na jaw! Paweł w ogóle nie zna własnej żony