M jak miłość: kłamstwa Franki położą kres jej małżeństwu z Pawłem! Jak zakończy się ich wątek?

2022-09-14 18:52 NN
M jak miłość: kłamstwa Franki położą kres jej małżeństwu z Pawłem! Jak zakończy się ich wątek?
Autor: AKPA M jak miłość: kłamstwa Franki położą kres jej małżeństwu z Pawłem! Jak zakończy się ich wątek?

M jak miłość wraca po wakacyjnej przerwie, serwując widzom potężną dawkę emocji. W 1670. odcinku kłamstwa Franki wyjdą wreszcie na jaw, a Paweł wpadnie w szał. Czy ich małżeństwo się rozpadnie? Zdradzamy, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach M jak miłość.

M jak miłość - 1670. odcinek przyniesie istną katastrofę. Paweł dowie się wreszcie, po co tak naprawdę Franka poleciała do USA i... nie będzie w stanie wybaczyć żonie. Do akcji będzie musiała wkroczyć Marysia.

M jak miłość 1670: kłamstwa Franki położą kres jej małżeństwu z Pawłem! 

Z zakulisowego materiału dowiadujemy się, że - jak na ironię - to właśnie stryj Franki wyda ją przed Pawłem. Gdy Zduński dowie się, że jego żona wróciła do Polski już jakiś czas temu, podejmie daremną próbę kontaktu. Zagrozi, że zawiadomi policję i wówczas Franka magicznie zmaterializuje się w domu. Wyzna mężowi prawdę, że przed laty sprzedała własne dziecko i właśnie z tego powodu poleciała do Stanów. Paweł zrozumie wówczas, że kompletnie nie zna swojej żony i oświadczy, że nie chce jej znać. Franka nie da jednak za wygraną i zwróci się po pomoc do Marysi. Matka Pawła, widząc szczerą skruchę dziewczyny, zgodzi się zainterweniować. Czy to jednak coś da? Przekonamy się w kolejnych odcinkach M jak miłość.

Sonda
Co sądzisz o serialu "M jak miłość"?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
M jak miłość, odcinek 1670 ZWIASTUN. Tajemnica Franki wyjdzie na jaw! Paweł w ogóle nie zna własnej żony
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE