Na Wspólnej: Iga w ciąży, a Weronika zawieszona! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

i

Autor: TVN/PAWEL WODZYNSKI/EAST NEWS Na Wspólnej: Iga w ciąży, a Weronika zawieszona! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

Na Wspólnej: Iga w ciąży, a Weronika zawieszona! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

2022-09-13 16:33

Na Wspólnej wróciło z nowymi odcinkami i potężną dawką dramatów. Iga zacznie podejrzewać, że jest w ciąży, zaś Weronika zostanie zawieszona przez Naczelną Radę Adwokacką. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach Na Wspólnej? Sprawdziliśmy!

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który od wielu lat cieszy się uznaniem i sympatią widzów. Twórcy niejednokrotnie zaskakiwali nas poruszającymi i szokującymi wątkami, oraz licznymi zwrotami akcji. Nie inaczej będzie w nadchodzących odcinkach. Co wydarzy się w 3491, 3492, 3493 i 3494 odcinku serialu Na Wspólnej? Zdradzamy!

Na Wspólnej: nowe odcinki przyniosą sporo dramatów. Co się wydarzy?

W nadchodzących odcinkach Na Wspólnej Iga postawi sprawę jasno - nie wróci już do Michała. W tym samym czasie zacznie się jednak coraz gorzej czuć i postanowi wykonać... test ciążowy! Weronika zaś musi stawić czoła kolejnym problemom - Naczelna Rada Adwokacka podejmuje decyzję o jej zawieszeniu, w związku ze skandalem. Ponadto Roman wplącze się w kolejne kłopoty szykując niespodziankę dla Honoraty, a Gosia odmówi udania się na odwyk i umówi się z Kasią... na wino. Co jeszcze wydarzy się w 3491, 3492, 3493 i 3494 odcinku serialu Na Wspólnej? Szczegółowe streszczenia, dotyczące wszystkich wątków, prezentujemy w poniższym linku:

Na Wspólnej: gdzie i kiedy oglądać?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:15 na antenie TVN. Nowe odcinki znajdziecie też w bibliotece Playera.

Sonda
Oglądasz nowe odcinki "Na Wspólnej"?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6