M jak miłość 1797 i 1798: STRESZCZENIE. Koniec wojny! TAK Sylwia przekona gosposię do rozejmu

i

Autor: TVP M jak miłość 1797 i 1798: STRESZCZENIE. Koniec wojny! TAK Sylwia przekona gosposię do rozejmu

Polskie seriale

M jak miłość 1797 i 1798: streszczenie. Koniec wojny! TAK Sylwia przekona gosposię do rozejmu

2024-04-15 10:57

“M jak miłość” - co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach? Jakie dramaty zobaczymy tym razem? Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków 1797 i 1798 oraz szczegóły ich emisji.

“M jak miłość” - w odcinkach 1797 i 1798 skupimy się m.in. na wątku Natalii, która zostanie policjantką, awanturze o psa, oraz wojnie pomiędzy Sylwią i gosposią - jak kobieta przekona rywalkę do rozejmu? Po więcej szczegółów z odcinków 1797 i 1798 “M jak miłość” zapraszamy do poniższych streszczeń.

SPRAWDŹ TEŻ: Zapomniane polskie seriale. 5 produkcji, które kiedyś były hitami, a dziś nikt o nich nie pamięta

M jak miłość odc. 1797 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1797. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Werner wciąż nie radzi sobie z konfliktem między Sylwią i panią Olą, co jego ukochaną coraz bardziej irytuje. Dzięki pomocy Anity, Kostecka zawiera jednak z gosposią cichy rozejm - przekonując seniorkę, że bez stałego związku prawnik na nowo zacznie imprezować i wpadnie w kłopoty. Tymczasem partnerzy Adama z kancelarii postanawiają Sylwię zatrudnić - świadomi, że firma Rotkiewicza zostanie wkrótce zamknięta - ale ostateczną decyzję pozostawiają właśnie koledze. Stryj Franki zagląda do Warszawy i wyznaje Zduńskim, że ma zamiar się ożenić - z Haneczką, gaździną z Zakopanego, u której mieszka już od kilku miesięcy. Gutowski postanawia oddać młodym swój dom w Bukowinie. W tej sytuacji Zduńscy rezygnują z budowy domu w Grabinie, na co na razie i tak ich nie stać. Poza tym Franka wpada na pomysł, by w bistro organizować imprezy taneczne i na pierwszą potańcówkę zaprasza Elkę i Artura, uparcie oboje swatając. Nie wie, że para od jakiegoś czasu jest już razem. Anita spotyka się z matką, gotowa ostatecznie zerwać z seniorką kontakt. Gdy Anna zauważa, że dziewczyna jest chora i źle się czuje, od razu otacza ją troskliwą opieką, co na nowo je do siebie zbliża.

M jak miłość odc. 1797 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1797. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany w poniedziałek 15 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

M jak miłość odc. 1798 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1798. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Natalia zaczyna pracę w policji i zostaje przydzielona do sprawy stalkera Kaweckiej. A gdy podczas wizyty u milionerki wpada na Bartka, oboje są tym wyraźnie skrępowani i w końcu chłopak wyznaje Mostowiakównie, że Dorota bardzo mu pomogła i stała się dla niego “kimś ważnym”. Sama Kawecka postanawia pomóc Kiemliczom i gdy Bartek wspomina, że przyjaciele mają po kradzieży sprzętu finansowe kłopoty, zamawia u Tadeusza prace w ogrodzie, płacąc od razu wysoką zaliczkę - całą sumę, której jego firma potrzebuje, by przetrwać. Żak, wspólnie z Modrym i Leonem, dopracowuje pomysł alkoholowego biznesu. A gdy Kisielowa odkrywa “zakład produkcyjny” w składziku, przy okazji hojnie się “bimberkiem” częstując, senior - by ukochaną udobruchać - wybiera dla trunku nazwę: “Lecznicza nalewka Zosi”. Basia pomaga Michałowi uratować szczeniaka, którego jeden z okolicznych gospodarzy trzyma na mrozie i na łańcuchu. Gdy podczas próby odebrania zwierzęcia dochodzi do kłótni, a nawet bójki, dziewczyna wzywa na pomoc policję, a także ojca. I to Rogowski w końcu agresywnego właściciela psa obezwładnia.

M jak miłość odc. 1798 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1798. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany we wtorek 16 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

SPRAWDŹ TEŻ: “Na Wspólnej”: QUIZ prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serial

Artur Barciś to gwiazda filmu Nic na siłę! Ma już pomysł na kontynuację