Na Wspólnej: QUIZ prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serial

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK Na Wspólnej: QUIZ prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serial

Sprawdź się

Na Wspólnej: QUIZ prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serial

2024-04-05 20:26

“Na Wspólnej” to jeden z najpopularniejszych seriali-tasiemców, jakie widziała polska telewizja. Perypetie bohaterów, którzy poznali się w sierocińcu i następnie wspólnie wkroczyli w dorosłość śledzimy już od 2005 roku. Przez te wszystkie lata wiele się wydarzyło i pytanie teraz – jak wiele z tego pamiętacie? Sprawdźmy to!

Na Wspólnej – QUIZ. Prawda czy fałsz?

Wszystko zaczęło się od śmierci Wiktora Brzozowskiego, a reszta jest już historią. Na przestrzeni lat przez “Na Wspólnej” przewinęło się wiele pierwszo, drugo i trzecioplanowych postaci, a scenarzyści prześcigali się w coraz to bardziej szalonych pomysłach na zdrady, intrygi i dramaty naszych ulubieńców. Niektórzy zniknęli, by nigdy więcej się nie pojawić (Grzesiu tęsknimy), inni wracali co jakiś czas, a jeszcze inni… są z nami od samego początku.

Dziś, by wspólnie celebrować naszą miłość do “Na Wspólnej” (która ani na sekundę nie straciła na sile) przygotowaliśmy dla was quiz w stylu “prawda czy fałsz?”. Sprawdźcie zatem, czy dobrze pamiętacie wątki i postacie z polskiego serialu i dajcie znać, jak wam poszło!

Na Wspólnej – prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serial

Pytanie 1 z 10
Darek Żbik miał romans z Agnieszką:
Na Wspólnej – prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serialNa Wspólnej – prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serial

SPRAWDŹ TEŻ: QUIZ “Na Wspólnej”: pamiętasz te postacie? Tylko największy fan zgarnie 6/6

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6