M jak miłość 1776, 1777: STRESZCZENIE. Natalia wraca do Grabiny

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość 1776, 1777: STRESZCZENIE. Natalia wraca do Grabiny

Polskie seriale

“M jak miłość” 1776 i 1777: streszczenie. Natalia wraca do Grabiny. Dominika Suchecka sprawdzi się w roli?

2024-01-22 11:20

“M jak miłość” - co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach? Jakie dramaty zobaczymy tym razem? Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków 1776 i 1777 oraz szczegóły ich emisji.

“M jak miłość” - nowe odcinki to przede wszystkim wielki powrót Natalii do Grabiny (przypominamy, że o zupełnie nowym obliczu, gdyż rolę przejęła Dominika Suchecka). Jak rodzina zareaguje? I co czeka pozostałych bohaterów? Po szczegóły związane z odcinkami 1776 i 1777 “Emki” zapraszamy do poniższych streszczeń.

M jak miłość odc. 1776 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1776. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Artur wciąż próbuje zbliżyć się do Franki i zaprasza dziewczynę na kolację - bez męża. A gdy Ela ostrzega Zduńską, że Nowakowski jest “nieobliczalny” - bo odstawił leki i sięgnął po alkohol - Paweł w końcu interweniuje i każe byłemu przyjacielowi trzymać się od swojej żony z daleka, co o mało nie kończy się ich bójką. W finale Artur jednak Zduńskich za swoje zachowanie przeprasza i zapowiada, że jest gotów dokończyć projekt ich domu - nawet za darmo. Franka prosi poza tym o pomoc Piotra, bo odkrywa, że jest podejrzana o oszustwo - po tym, jak Iga zameldowała się w hotelu używając skradzionego jej paszportu, po czym uciekła bez zapłacenia rachunku. Lenka zaprasza za to na Deszczową Grześka - “słynnego” kolegę, którego poznała na obozie i który w końcu zostaje jej chłopakiem. A Maria, Filarska oraz Misiek pomagają nastolatce ukryć przed swoim wybrankiem, że... kompletnie nie radzi sobie w kuchni. Tymczasem Wiesiek urządza Grześkowi małe przesłuchanie i później zdaje Kindze oraz Piotrkowi szczegółowy raport na temat ich “przyszłego zięcia”. A Kamil odkrywa, że Pola po raz pierwszy się zakochała - w Miśku Zduńskim. Gryc przekazuje poza tym Anicie, że Marcin wpadł w końcu na ślad jej matki - w Krakowie. Rotkiewicz po śmierci żony oraz córki za to kompletnie się załamuje i wciąż pragnie zemsty. A Sylwia, Piotr oraz Kamil próbują go wspierać, ale coraz bardziej się jego zachowaniem niepokoją.

M jak miłość odc. 1776 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1776. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany w poniedziałek 29 stycznia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

M jak miłość odc. 1777 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1777. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Natalia wraca do Grabiny na zlot wychowanków domu dziecka - ku radości całej rodziny. Bartek wyjeżdża z Dorotą do Florencji, ale wcześniej okłamuje bliskich mówiąc, że wybiera się do inwestora do Łodzi. Tadeusz “przyłapuje” kolegę u Kaweckiej w domu, gdy ten przymierza kupione przez nią ubrania i od razu robi Lisieckiemu wymówki - podejrzewając, że romansuje z milionerką za pieniądze. Były mąż Doroty - Tomasz - odkrywa prawdziwą tożsamość Bartka i uprzedza chłopaka, że będzie go miał na oku. A do tego Kawecka dostaje nową wiadomość od stalkera, tym razem ze zdjęciami, które zrobił jej z ukrycia, gdy była w domu. Z kolei Basia wyznaje Marii, że Kalinowska cały czas próbuje ją zastraszyć i zmusić, by wróciła do Wojtka. Rogowska traci cierpliwość i postanawia oficjalnie oskarżyć Ewę o nękanie. Gdy lekarka grozi jej zwolnieniem, pozostali pracownicy przychodni zgodnie się buntują i składają na ręce Kalinowskiej wypowiedzenia. Później Wojtek zmusza jednak matkę, by zostawiła Basię w spokoju i zrezygnowała z walki o przychodnię, odsprzedając swoje udziały Rogowskim, obiecując, że w zamian wróci z nią do Warszawy. Tymczasem Jagoda z Tadeuszem postanawiają na dobre zamieszkać u Modrego, gdy zdają sobie sprawę, jak bardzo senior czuje się samotny. A Kisielowa z Żakiem rezygnują z opieki nad owcami Daniela - uświadamiając sobie, że byłaby to praca ponad ich siły.

M jak miłość odc. 1777 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1777. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany we wtorek 30 stycznia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

"M jak miłość". Młoda obsada serialu - QUIZ

Pytanie 1 z 10
W rolę Łukasza wciela się teraz Jakub Józefowicz. A kto grał tę postać jako pierwszy?
Łukasz M jak miłość
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6