M jak miłość: nowy aktor dołączył do obsady. Znamy go z Na dobre i na złe i Barw szczęścia

2021-03-17 14:04 Adrian Rybak
M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość wciąż gromadzi ogromną widownię. Dla fanów serialu Telewizji Polskiej mamy ciekawą informację. Już wkrótce na ekranach zagości nowy aktor. Znać go mogą ci, którzy śledzą także losy bohaterów takich produkcji jak Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, czy Korona królów. Jego postać niespodziewanie pojawi się w życiu mieszkańców Grabiny. O jakim aktorze mowa?

Już wkrótce fani kultowego serialu M jak miłość poznają nową postać. Przybędzie do Grabiny i z pewnością niejednokrotnie zagości w domu Mostowiaków. Zagra go aktor, którego kojarzyć można już z innych seriali emitowanych na antenie TVP. Mowa o Bartłomieju Nowosielskim. Widzowie mogą go kojarzyć już z Barw szczęścia, gdzie zagrał uwielbianego przez fanów serialu Andrzeja Tomalę. W Koronie królów był garncarzem Józefem. Z kolei w Na dobre i na złe wystąpił jako detektyw Matwiej. Teraz przyszedł na czas na M jak miłość. Kogo zagra? Interia podaje, że jego postać to Tadeusz. Mężczyzna będzie nowym sąsiadem rodziny Mostowiaków. Z czasem okaże się, że to on jest dzierżawcą sadu, który zostawił po śmierci Lucjan. Tadeusz odwiedzi Basię, aby poinformować ją, że nie może dłużej opiekować się ziemią. Co zrobią Mostowiakowie? Przekonamy się w w 1580. odcinku, który zostanie wyemitowany 6 kwietnia.

M jak miłość, odcinek 1580. Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym!

Bartłomiej Nowosielski - wiek, rodzina, waga, wzrost

Nowa gwiazda serialu M jak miłość urodziła się 15 października 1979 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 41 lat. Jego żona to Ewelina Kudeń-Nowosielska, a córka Hanna Nowosielska. Kobiety także grają w Emce. Ewelina wciela się w postać Weroniki Stępień. która jest byłą kochanką mecenasa Gryca. Hanna gra jej córkę Polę. Bartłomiej Nowosielski waży około 74 kg i mierzy 187 cm.

M jak miłość - co się wydarzy?

W nadchodzących odcinkach serialu Olewicz odnajdzie Marcina w siedlisku i poinformuje o tym bliskich. Aneta zrobi wszystko, aby Marcin pogodził się z Izą. Bosacki dalej będzie szantażował Michała, aby pozwolił mu powrócić na stanowisko w wydawnictwie. Sonia po informacji o problemach Janka spróbuje ponownie zbliżyć się do Rafała. Pełne streszczenie odcinka można znaleźć tutaj.

NAJNOWSZE