Love Never Lies Polska - UCZESTNICY. Kto występuje w nowym reality-show Netfliksa?

2023-01-24 13:01 Leon Pietrzak
Love Never Lies Polska
Autor: PIOTR MATEY /Netflix

Uczestnicy "Love Never Lies Polska" wystawiają na próbę swoją miłość. W nowym reality-show zwyciężyć może tylko szczerość, a we wszystkim pomaga nowoczesny wykrywacz kłamstw. Jakie pary występują w programie Netfliksa? Poznajcie wszystkich bohaterów.

Netflix stworzył swój pierwszy polski reality show! W programie "Love Never Lies Polska" sześć par wystawia swoje uczucia na próbę w bajecznej willi. Przez kilka tygodni prawdomówność uczestników jest sprawdzana przez wykrywacz kłamstw. Za mówienie prawdy otrzymują pieniądze, a za kłamstwo tracą uzbieraną gotówkę. Która para wykaże się największą szczerością i wygra program? Nowe show można oglądać od 25 stycznia w serwisie Netfliksa. Poniżej przedstawiamy sylwetki bohaterów pierwszej edycji Love Never Lies Polska oraz oficjalną zapowiedź.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jakie polskie filmy i seriale zawitają w tym roku na Netfliksie? Szykuje się kilka mocnych pozycji

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE