Reality show

"Love Island. Wsypa Miłości". Jagoda Gromala nie wygląda już tak, jak w programie. Widowiskowa metamorfoza!

Jagoda Gromala była jedną z uczestniczek 7. edycji "Love Island. Wyspa Miłości". Dziewczyna dobrowolnie opuściła program i, choć relacja z poznanym tam Wojtkiem nie wypaliła, zdobyła liczne grono fanów. Po udziale w show Jagoda przeszła widowiskową metamorfozę! Pamiętacie ją jako śliczną blondynkę? No to spójrzcie na jej najnowsze zdjęcia!

Spis treści

  1. "Love Island. Wyspa Miłości": o czym jest program? 
  2. Jagoda Gromala z 7. edycji "Love Island" 
  3. Metamorfoza Jagody z "Love Island" 

"Love Island. Wyspa Miłości": o czym jest program? 

Love Island. Wyspa Miłości to jeden z najpopularniejszych miłosnych programów w telewizji. Pierwsza edycja reality show Polsatu pojawiła się w 2019 roku i do tej pory doczekał się już dziewięciu odsłon. Uczestnikami "Wyspy miłości" są single i singielki, którzy chcą znaleźć prawdziwą miłość i przeżyć niesamowitą przygodę. W czasie swojego pobytu na rajskiej wyspie wywiązują się między nimi relacje, a widzowie z niecierpliwością wyczekują, jak rozwiną się ich związki. 

Gospodynią programu jest Karolina Gilon

Jagoda Gromala z 7. edycji "Love Island" 

Jagoda Gromala dała się poznać widzom jako uczestniczka 7. edycji "Love Island. Wyspy Miłości". 22-latka marzyła, by w przyszłości związać się z branżą kosmetyczną. Pracująca jako logistyk mundurowy dziewczyna trenowała narciarstwo biegowe i pływanie. 

Twierdzi, że kocha życie i siebie. Jej wymarzony partner powinien być lojalny, opiekuńczy, mieć ogromne serce i pozytywną energię - można było o niej przeczytać na internetowej stronie programu. 

W programie Jagoda związała się z Wojtkiem. Ich relacja wyglądała na bardzo poważną, a gdy mężczyzna opuścił wyspę miłości, ona również dobrowolnie zrezygnowała z dalszego udziału. 

- Kochani ja nie przyszłam tutaj po sławę ani po pieniądze. Przyszłam tutaj po miłość, a moja miłość czeka na mnie poza tymi drzwiami, więc nie jestem w stanie nadal tutaj z wami być - mówiła. 

Choć wydawać by się mogło, że przed Jagodą i Wojtkiem stoi wielkie uczucie, ich relacja nie przetrwała. 

Czytaj także: "Love Island". Laura Sieka przeszła metamorfozę po programie. Mocno schudła i zdecydowała się na radykalne cięcie

Metamorfoza Jagody z "Love Island" 

24-latka niedawno przeszła widowiskową metamorfozę. Pamiętacie ją jako blondynkę z programu? W takim razie, patrząc na jej aktualne zdjęcia, możecie się mocno zdziwić! Jagoda Gromala ma dziś długie, brązowe włosy! 

Dziewczyna jest popularna w mediach społecznościowych, a jej konto na Instagramie obserwuje blisko 88 tysięcy osób. To właśnie tam pokazuje swoje nowe fotki. Zobaczycie je w poniższej galerii. 

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?
Listen on Spreaker.