Gwiazdy

Karolina Gilon: metamorfozy. Prowadząca "Love Island. Wyspa miłości" w ostatnim czasie znów zaszalała z wyglądem!

Karolina Gilon jest znana z roli prowadzącej program "Love Island. Wyspa miłości". W show - biznesie zaistniała po tym, jak w 2015 roku wzięła udział w programie "Top model". Celebrytka wiele razy zmieniała swój wygląd, a w ostatnim czasie przeszła koleją metamorfozę!

Spis treści

  1. Karolina Gilon: prowadząca "Love Island. Wyspa miłości" 
  2. Kariera Karoliny Gilon: aktorka, modelka, prezenterka
  3. Karolina Gilon: metamorfozy 
  4. Zobacz, jak zmieniała się Karolina Gilon 

Karolina Gilon: prowadząca "Love Island. Wyspa miłości" 

Love Island. Wyspa miłości to program, którego uczestnicy walczą o znalezienie miłości, ale także popularność i nagrodę pieniężną. Format, który początkowo był emitowany na antenie Telewizji Polsat, a następnie na TV4 zadebiutował w 2019 roku i doczekał się ośmiu edycji. Już 4 marca w emisji pojawi się pierwszy odcinek 9. odsłony randkowego show.  

Prowadzącą program będzie doskonale znana widzom z tej roli modelka i prezenterka Karolina Gilon

Kariera Karoliny Gilon: aktorka, modelka, prezenterka

Karolina Gilon po raz pierwszy zaistniała w świecie mediów jako... aktorka. W 2013 roku znalazła się w obsadzie serialu stacji Viva Polska "Miłość na bogato". Produkcja nie spotkała się z pozytywnym odbiorem i zdobyła miano jednego z najgorszych seriali w historii polskiej telewizji! 

Prawdziwą popularność Karolina Gilon zdobyła już dwa lata później, kiedy to w 2015 roku została jedną z uczestniczek 5. edycji  popularnego programu Top model. Choć wyróżniająca się na tle innych wytatuowana modelka była przez wielu typowana na zwyciężczynię formatu, odpadła zajmując czwarte miejsce. 

To jednak właśnie "Top model" otworzył modelce drzwi do wielkiej kariery. Przebojowa Karolina Gilon jeszcze w tym samym roku trafiła do telewizji TTV, gdzie prowadziła program "Druga twarz". 

W 2019 roku celebrytka otrzymała posadę prowadzącej "Love Island. Wyspa miłości", a od 2020 roku prowadzi także polsatowski "Ninja Warrior Polska". 

Czytaj także: Z "Top model" do show - biznesu. Komu udało się zaistnieć po udziale w programie?

Karolina Gilon: metamorfozy 

Gospodyni "Wyspy miłości" mocno zmieniła się od czasu, kiedy zaczęła pojawiać się w świecie celebrytów. Po blondynce nie ma już śladu! Teraz modelka ma zdecydowanie ciemniejsze włosy. Dodatkowo zmiany zaszły także w jej figurze. Karolina Gilon wyznała ostatnio, że schudła 9 kilogramów! 

To nie chodzi o to, że trzeba być chudym, tylko o to, żeby się fajnie ze sobą czuć, a już był taki moment, że czułam się ze sobą trochę gorzej - wyznała w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post. 

Celebrytka zdradziła, że jej przemiana to efekt diety i treningów personalnych. Karolina Gilon nie wprowadziła jednak do swojego życia drakońskich zasad odżywiania się, a zmniejszyła spożywane porcje, ograniczając przy tym cukier i fast foody. 

Zobacz, jak zmieniała się Karolina Gilon 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Karoliny Gilon z początków jej kariery oraz te najbardziej aktualne. Przemianę widać gołym okiem!