Love Island Polska 2 - casting. Jak się zgłosić do programu?

2019-10-17 15:47 aw
Love Island Polska
Autor: materiał prasowy

Pierwsza edycja Love Island Polska trafiła na ekrany telewizorów we wrześniu 2019 roku jako zupełna nowość w jesiennej ramówce Polsatu. Dość szybko rozpoczęły się spekulacje, że program ma być odpowiedzią na sukces Big Brothera, który pół roku wcześniej po długiej przerwie wystartował na TVN7. Mimo że Love Island nie pobiło rekordu popularności, program był mocno komentowany w sieci i okazał się hitem na platformie Ipla.tv.

Love Island Polska 2 - casting. Jak się zgłosić do programu? W trwających 6 tygodni randkowych podbojach single już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. Ich sielanka nie potrwa jednak długo, ponieważ w willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje spore zamieszanie. 

Love Island Polska 2 - casting. Jak się zgłosić do programu?

Karolina Gilon w ostatnim odcinku Love Island zaprosiła widzów do oczekiwania na drugą edycję. Słowa prowadzącej potwierdza portal Wirtualnemedia.pl - Polsat rzeczywiście ma planować już drugą edycję show. Jak na razie nie wiadomo niestety, kiedy dokładnie mają wystartować nowe odcinki. Jest duża szansa, że trafią do emisji już wiosną 2020 roku.

Na stronie Polsatu można już znaleźć formularz zgłoszeniowy. Poza dwoma zdjęciami i podstawowymi informacjami o sobie należy odpowiedzieć w nim na kilka pytań. Dotyczą one głównie poprzednich związków, zainteresowań i udziału w programach tego typu w przeszłości. Jak na razie nie ma informacji, do kiedy przyjmowane są zgłoszenia do programu.

NAJNOWSZE