Big Brother - najbardziej odpaleni uczestnicy. Pamiętacie tych kosmitów?

2019-09-27 14:56
Big Brother - najbardziej odpaleni uczestnicy. Pamiętacie tych kosmitów?
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn Big Brother - najbardziej odpaleni uczestnicy. Pamiętacie tych kosmitów?

Program Big Brother to niekwestionowany hit telewizyjny na całym świecie. Reality-show, które powróciło do TVN7 po przerwie, ciągle jest kontrowersyjnym eksperymentem psychologicznym. Pamiętacie największych kosmitów polskich edycji Big Brothera? Sprawdźcie, kto zapadł w pamięci widzów.

Big Brother - najbardziej odpaleni uczestnicy. Pamiętacie tych kosmitów? Pamiętacie takich uczestników jak Manuela Michalak, Klaudiusz Ševković czy Jolanta Rutowicz? Przez pięć edycji polskiego wydania programu Big Brother przewinęło się bardzo wiele osób, które zapadły w pamięci widzów reality-show. W najnowszym sezonie Wielkiego Brata, również są pretendenci do miana najbardziej odpalonych uczestników. Przypomnijmy sobie, najbardziej barwne postacie Big Brothera w Polsce.

Big Brother - Manuela Michalak

W pierwszej edycji, która była emitowana wiosną 2001 roku, jedną z najbarwniejszych postaci była Manuela Michalak, która dogadywała się świetnie z każdym z uczestników. Najbardziej charakterystyczną cechą Manueli był jej śmiech.

Big Brother - Piotr Gulczyński

Piotrek Gulczyński, który według wielu widzów był kandydatem do zwycięstwa pierwszej polskiej edycji programu Big Brother. Warto zaznaczyć, że Gulczas oprócz udziału w pierwszym sezonie, zdecydował się na ponowne zamknięcie w domu Wielkiego Brata w trakcie specjalnej edycji VIP, którą mogliśmy oglądać w TV4.

Big Brother - Ireneusz Grzegorczyk

Ireneusz Grzegorczyk uczestniczył w drugiej edycji Big Brothera. Dom opuścił po 64 dniach pobytu. Oficjalnym powodem było nagminne łamanie regulaminu. Irek odkręcał mikrofony, zasłaniał kamery i nie podporządkowywał się poleceniom Wielkiego Brata. Ale to nie przeszkodziło mu w tym, żeby zrealizować film Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja.

Big Brother - Katarzyna Woźna

Katarzyna brała udział w trzeciej edycji programu Big Brother pod nazwą Bitwa. W pamięci widzów zapadnie swoją spektakularną ucieczką z programu przez... dach.

Big Brother - Agnieszka Frykowska i Łukasz Wiewórski

Frytka i Ken, bo tak zostali nazwali przez innych uczestników programu Big Brother, jako pierwsi w polskiej telewizji odbyli na żywo stosunek na wizji w jacuzzi. Teraz obydwoje odcinają się od tamtych wydarzeń.

Big Brother - Jolanta Rutowicz

Jolanta Rutowicz dała się poznać jako skandalistka już od pierwszych dni w czwartej polskiej edycji programu Big Brother. Rutowicz wygrała ten sezon reality-show, ale nie bez kontrowersji. Jej znakiem rozpoznawczym stał się różowy jednorożec.

Big Brother - Józef Warchoł

Józef Warchoł był uczestnikiem 5. edycji programu Big Brother emitowanej na antenie TV4. Został karnie wyrzucony, ponieważ wdał się w bójkę z jednym z uczestników i zaczął demolować dom.

Big Brother - Magdalena Wójcik

Madzia Wójcik, była uczestniczką szóstej edycji Big Brothera. Jako jedyna z mieszkańców wszystkich edycji, która wygrała program, była nominowana tylko... raz. Wójcik dała się poznać jako bardzo wrażliwa osoba. Mała kłótnia potrafiła doprowadzić ją do łez.

Big Brother - Sarah Poznachowski

Sarah Poznachowski, jest uczestniczką siódmej edycji programu Big Brother w TVN7. W programie ma pseudonim "MAMASITA". Sama uważa się za osobę, która lubi pomagać ludziom, a przy okazji rządzi twardą ręką jako najstarsza uczestnika tej edycji Wielkiego Brata.

NAJNOWSZE