Reality show

Love Island - odcinek 16. Albert nie ma już żadnych szans u Ani?

2023-09-21 16:23

Love Island powróciło z 8. edycją. Widzowie z wypiekami na twarzach będą śledzić losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów czeka wiele emocji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 16. odcinka, który zostanie wyemitowany w czwartek 21.09.2023.

Love Island 8 - odcinek 16. Co wydarzy się w czwartek 21 września 2023? Albertowi trudno jest nadal uwierzyć, że brak matury może tak go zdyskwalifikować w relacji z Anią. Bartek i jego miła niespodzianka zaskoczy Jaqueline i zrobi na dziewczynie duże wrażenie. Weronika uważa, że Adam dalej coś do niej czuje i przesyła jej konkretne sygnały. Czy Adam jest tego samego zdania? 

"Love Island 8" - uczestnicy. Kim są bohaterowie nowej edycji programu?

Love Island 8 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 21:00.

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.