Reality show

Love Island 9 - finał. Znamy zwycięzców programu! Co jeszcze działo się w ostatnim odcinku?

2024-04-15 10:32

Karolina Gilon powitała całą Polskę i zaprosiła do spotkania par finałowych ze swoimi rodzinami. W Kręgu ognia, gdy wszyscy Islanderzy siedzieli byli zdumieni widząc, gdy wchodzą rodziny kolejno Rafała rodzice ubrani w regionalne stroje góralskie oraz mama Asi oraz maleńka siostrzenica Joasi. Ogromne wzruszenie towarzyszyło bliskim Asi i Jarka.

Love Island 9 - co wydarzyło się w finałowym odcinku 14.04.2024? Do kręgu weszli bliscy Patrycji I Roberta. Mama i ciocia Patrycji oraz mama i ciocia Roberta. Wszystkim towarzyszyły ogromne emocje i łzy, których nie dało się powstrzymać. Kolejni bliscy dotarli do Zuzy i Jarka. Gdy Zuza zobaczyła rodziców rozczuliła się bardzo. Tata przywiózł dla córki belgijskie czekoladki i to była słodka niespodzianka dla Zuzi. Ciocia Jarka nie mogła opanować wzruszenia, podobnie jak Jarek, który wtulał się w ramiona swojej bliskiej osoby. Spotkanie z najbliższymi było wielką emocjonalną bombą. To najlepsza niespodzianka, której nie spodziewali się Islanderzy. Wieczór wzruszeń, uścisków, wymiany wrażeń i głębokich spojrzeń wpisał się w serca wszystkich, którzy tego wieczoru byli ze sobą blisko na Wyspie miłości.

Love Island 9 - kto wygrał? Znamy wyniki wielkiego finału

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Podsumowanie sezonu

Po pięknym spotkaniu z rodzinami Karolina kontynuowała finałowy wieczór. Przygotowała dla Islanderów kompilację najbardziej ostrych i dramatycznych momentów tego sezonu. A chwilę później Wyspiątka z Gigi oglądały relacje z romantycznych randek. Przy okazji komentując piękny czas spędzony na Wyspie. Zuza i Jarek mieli odbyli randkę na jachcie, wśród fal Morza Alborańskiego. Głębokie rozmowy towarzyszyły wszystkim Islanderom podczas romantycznych spotkań.

Wyniki

Przyszedł czas na finał. - Decyzją widzów zdobywcami trzeciego miejsca Love Island są Asia i Rafał – wydała werdykt Karolina. Następnie Gigi zaprosiła ze sobą dwie pozostałe pary, aby całej Polsce ogłosić zwycięzców. - Na ten moment czekaliśmy sześć tygodni – zaczęła Karolina. - Uroczyście ogłaszam, że zwycięzcami 9 sezonu Love Island. Wyspa miłości są Zuza i Jarek - tak zakończyła Karolina Gilon ostatnie spotkanie na Wyspie miłości w tym sezonie.